Nieustannie poszerzają ofertę i zdobywają nowe rynki

Nieustannie poszerzają ofertę i zdobywają nowe rynki

DFM z siedzibą w Dobrym Mieście to profesjonalny i dynamicznie rozwijający się producent mebli tapicerowanych, wyłącznie z polskim kapitałem. Właścicielem i Prezesem Zarządu Spółki jest Roman Dariusz Kołakowski. Produkcja mebli realizowana jest w trzech zakładach mieszczących się w Dobrym Mieście, Olsztynie i Reszlu.

 

Specjalizacja poszczególnych fabryk pozwala na tworzenie mebli przeznaczonych dla wielu różnych odbiorców. Profil produkcji obejmuje szeroki asortyment, który niemal w całości trafia na wymagające rynki: Beneluxu, Skandynawii, Niemiec, Szwajcarii, Austrii oraz Stanów Zjednoczonych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Spółka tworzy meble idealnie dopasowane do zmieniających się trendów rynkowych oraz oczekiwań najbardziej wymagających klientów, a wszystkie materiały, które są wykorzystywane w produkcji, pochodzą tylko od renomowanych dostawców. Szeroka paleta sprowadzanych tkanin i skór pozwala na stworzenie produktu, który jest prawdziwą perełką w ofercie sprzedaży.

Nowoczesne otoczenie oraz optymalizacja produkcji to kolejny atut naszej firmy. Posiadamy nowe maszyny, stosujemy najnowocześniejsze technologie nie tylko po to, by więcej sprzedawać, ale przede wszystkim po to, by ułatwić zatrudnionym pracę, podnieść efektywność procesów produkcji, oszczędzać energię, a przy tym mniej szkodzić środowisku, jednocześnie dbając o ergonomię i bezpieczeństwo pracy. Ponadto kluczem do efektywnego działania przedsiębiorstwa jest korzystanie z indywidualnie zaprojektowanego, zintegrowanego systemu informatycznego, dzięki któremu komunikacja między wydziałami jest prostsza i łatwiej jest sterować całym procesem produkcyjnym.

Firma dynamicznie rozwija się we wszystkich obszarach działalności. Nieustannie poszerzamy ofertę produkowanych mebli i zdobywamy nowe rynki. W 2019 i w 2020 roku zaplanowane są duże inwestycje w rozbudowę i modernizację zakładów produkcyjnych w Reszlu i Olsztynie. Poszerzamy hale produkcyjne, inwestujemy w nowoczesne maszyny i urządzenia, ponieważ Spółka, w rozumieniu ściśle produkcyjnym, musi być samodzielna i samowystarczalna.

Podobne artykuły
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *