Miłośników dobrego jedzenia zapraszamy do Czernik

Miłośników dobrego jedzenia zapraszamy do Czernik

W najbliższą niedzielę, 12 lipca, znów można zaplanować rodzinny obiad z widokiem na jezioro. Wszystkie dzięki inicjatywie wójta gminy Kętrzyn i kół gospodyń wiejskich. Tym razem na plażę w Czernikach zapraszają Ale Babki z Nakomiad!

 

W niedzielnym menu ponownie znajdą się tradycyjne dania polskiej kuchni oraz domowe wypieki. Przygotowane posiłki pozwolą nie przerywać relaksującego pobytu na łonie natury.

– Serdecznie zapraszam mieszkańców miny Kętrzyn oraz przybyłych gości nad jezioro Moj w Czernikach. Tym razem „Niedzielny obiad z widokiem na jezioro” przygotują panie z Koła Gospodyń Wiejskich Ale Babki z Nakomiad – zachęca Paweł Bobrowski, wójt gminy Kętrzyn.

To już druga odsłona kulinarnej oferty na plaży w Czernikach. Akcja będzie kontynuowana w każdą niedzielę, do 6 września. red

 

Fot. Archiwum

Podobne artykuły
3  
  • Nie lubię pękniętej rury Rafałka
  • Dodano 10 lipca 2020

  Były pracownik Platformy Oszustów, MICHAŁ DZIĘBA, wielokrotnie mówił mediom, że był świadkiem zażywania narkotyków przez Rafała Trzaskowskiego. Wśród używek wymieniał marihuanę, haszysz i kokainę. Z kolei dziennikarz śledczy Wojtek Sumliński twierdzi, że Rabiej był swego czasu chłopcem na posyłki w mafii pruszkowskiej. Podkreślał zwłaszcza jego rolę w praniu kasy w Koloseum gdzie był zatrudniony. Jeszcze jakieś wątpliwości z kim mamy do czynienia? Uważam, że blisko 48% Polaków głosujących na tego ćpuna to jakiś piramidalny żart. Kim są ci ludzie? A dlaczego sztab Dudy nie zaproponuje Trzaśniętemu, żeby dobrowolnie poddał się testom na obecność narkotyków w organiźmie? Są ku temu wszelkie przesłanki. A nawet jeśli nie sztab to niech to zrobi np. wiceminister Kaleta. Przebadać przymusowo wszystkich w ratuszu! Jeżeli wyjdzie, że ten facet ćpa cokolwiek to należy go natychmiast aresztować i wyrzucić z ratusza! Proste jak drut!

  Odpowiedz
  • Masakra
  • Dodano 11 lipca 2020

  To straszne.Musisz koniecznie coś z tym zrobić.Nie ma co czekać.

  Odpowiedz
 1. pęknięta ruro pryszcze już dzisiaj powyciskałeś ? Zanim zaczniesz pisać bzdury oczyść paskudną twarz bo dzieci się boją.

  Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *