Mieszkańcy Korsz wybiorą projekty do budżetu obywatelskiego

Mieszkańcy Korsz wybiorą projekty do budżetu obywatelskiego

Sześć projektów ma szanse na powodzenie w drugiej edycji Korszeńskiego Budżetu Obywatelskiego. Głosowanie nad tym, które z nich zostaną zrealizowane, odbędzie się w dniach 15-19 października.

 

Łącznie do KBO 2019 zgłoszono siedem projektów. Jeden został odrzucony, gdyż wnioskowana kwota przewyższyła znacznie kwotę uchwaloną przez radnych. Do głosowania mieszkańców komisja ds. budżetu obywatelskiego dopuściła sześć projektów: wymianę nawierzchni chodnika przy ul. Dworcowej, budowę placu rekreacyjnego i placu zabaw przy ul. Skłodowskiej oraz modernizację infrastruktury technicznej na stadionie miejskim – na osiedlu nr 1, doposażenie placu zabaw i siłowni przy ul. Mickiewicza oraz plac zabaw przy ul. Słonecznej – na osiedlu nr 2, budowę parkingu przy ul. Orzeszkowej – na osiedlu nr 3. Głosowanie nad projektami zostanie przeprowadzone w Urzędzie Miejskim w Korszach oraz w internecie.

rm

 

Zdjęcie: Głosować nad zadaniami KBO można w urzędzie lub przez internet. Fot. Archiwum

Podobne artykuły
2Komentarz
  • rysiozklanu
  • Dodano 2 października 2018

  To się nazywa rzucanie ochłapów

  Odpowiedz
  • ewa nie z raju
  • Dodano 3 października 2018

  ! ! ! ! ! Tak sobie myślę jak to blondynka – cieniutko i niepewnie musi się czuć hecman jeżeli wisi na każdym przystanku i nie tylko. Taki znany przez tyle kadencji i gdzie nie spojrzysz wszędzie straszy . Pomijam to iż Photoshop pewno się zagotował aby spłodzić to co widzimy

  Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *