Mianowania i wyróżnienia z okazji święta straży granicznej

Mianowania i wyróżnienia z okazji święta straży granicznej

W asyście pocztu sztandarowego Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej odbyła się uroczystość wręczenia aktów mianowania na pierwszy stopień w korpusie chorążych. Z okazji 28. rocznicy powołania straży granicznej wręczono medale, odznaczenia i wyróżnienia.

 

Płk Robert Inglot, komendant W-MOSG, wręczył akty mianowania na stopień młodszego chorążego ośmiu funkcjonariuszom.

– Mianowanie na pierwszy stopień w korpusie chorążych jest ważnym etapem w karierze zawodowej każdego z was – powiedział do mianowanych Robert Inglot. – Wierzę, że wiedza i nabyte podczas szkolenia umiejętności zaowocują w pełni w waszych macierzystych jednostkach i komórkach organizacyjnych Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej.

Uroczystość była też okazją do wręczenia medali, odznaczeń i wyróżnień funkcjonariuszom W-MOSG, którzy z uwagi na obowiązki służbowe nie mogli uczestniczyć w tegorocznych obchodach święta straży granicznej. Komendant Oddziału pogratulował im i podziękował wyróżnionym za oddaną i wzorową służbę. red

 

Fot. W-MOSG

 

Podobne artykuły
3Komentarz
  • Ewa nie z raju
  • Dodano 9 czerwca 2019

  Mundur zobowiązuje zgodzą się chyba wszyscy powiem a raczej napiszę tylko tyle szkoda , że obecnie pracujący w Straży granicznej nie próbowali stanąć w obronie starszych kolegów którzy odeszli na emeryturę i mimo tego iż przeszli weryfikację zostali objęci ustawą dezubekizacyjną .
  Oby was nie spotkał ten sam los

  Odpowiedz
   • kick
   • Dodano 10 czerwca 2019

   Po tym jak PIS potraktował mojego ojca i zrobił z niego ubeka, nie mogę patrzeć na takie artykuły. Co więcej, nienawidzę własnego państwa.

   Odpowiedz
   • olg
   • Dodano 10 czerwca 2019

   Ewo daj przykład teoretyczny co Ci młodsi mogliby wg. Ciebie zrobić próbując stanąć w obronie starszych kolegów? Co zrezygnować z pracy? Wyjść na ulice? prawa do strajku nie mają! Problem polega ze emeryt jesl i się niezbędnych w Stowarzyszenie to pozostaje sam ze swoim problemem. Sądzić się może odwoływać a państwo no coz sięgnęlo po kasę aby na +500 było.

   Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *