Medycy w opałach! Pomogli im strażacy

Medycy w opałach! Pomogli im strażacy

Ratownicy medyczni codziennie pomagają potrzebującym ich wsparcia. Tym razem to oni sami potrzebowali pomocy, a pomocną dłoń wyciągnęli ci, którym również pomaganie stanowi codzienność.

Do niecodziennego zdarzenia doszło w Reszlu, gdzie miejscowi strażacy ochotnicy zostali wezwani do… wydobycia ze śnieżnych zasp karetki Zespołu Ratownictwa Medycznego.

– Za nami szybki wyjazd na ul. Mazurską, pomogliśmy ratownikom medycznym wydobyć ich karetkę – poinformowali druhowie z Reszla.

Wpis na Facebooku został opatrzony zdjęciem i komentarzem „Jak widać, jest już ok”. Szybki wyjazd, o którym wspominają strażacy, był więc skuteczny, a wybawieni z opresji medycy znów mogli ruszyć w dalszą pomocą. red    

Fot. OSP Reszel

Podobne artykuły
4  
  • Marcel
  • Dodano 16 lutego 2021

  W Kętrzynie z taką pomocą pędzi gotowa do działań straz miejska, wyposazona w kable rozruchowe i linę holowniczą, nie angażując strażaków którzy są do dyspozycji pomocy osobom w zagrozoneniu. No nie wiem czy chwalić relelskich strażaków czy to nie było przekroczenie uprawnień?

  Odpowiedz
   • zgroza aka terror sprawiedliwosci
   • Dodano 16 lutego 2021

   ty chyba chcesz byc kolejnym „slawnym” a twoj wpis udowadnia ze nke to (jak to zwykle bywa) stan umyslu nawet nie jakas tam pipidowa z tzw prawami miejskimi…rozumiem ze jak strazacy wywazaja drzwi by rowniez pomoc medykom to tez jest przekroczenie uprawnien? ten majonez to wam ewidentnie szkodzi bardziej niz nitro firmy anser majorowi suchodolskiemu

   Odpowiedz
  • Tak trzymać
  • Dodano 16 lutego 2021

  Szacun chłopaki.

  Odpowiedz
  • Zbyszek
  • Dodano 17 lutego 2021

  Reszel to drogi,których latem trudno pokonać a zimą to juz Himalaje.Kolega na forrum internetowym zamieścił zdjęcie jak cysterna przeszło godzine zmagała się z podjazdem tuż przed Reszlem.

  Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *