Zamknij

Mateusz Woźniak najlepszy w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików!

12:39, 17.09.2018
Skomentuj

Minionej niedzieli zakończyły się szachowe Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Ciechanowie. Świetne wyniki w tym turnieju osiągnęli szachiści z Kętrzyna.

Na gratulacje zasługuje Mateusz Woźniak, który zwyciężył grupę chłopców i zdobył deugą kategorię szachową. Dobrze grali również Artur Grądzki (siódme miejsce i zdobycie drugiej kategorii) oraz Szymon Owierczuk, który zajął ósme miejsce i był blisko zdobycia drugiej kategorii. Wśród dziewcząt najlepiej spisały się Weronika Kieszek (siódme miejsce), Zofia Szubstarska (trzynaste miejsce) i Monika Filipiak (szesnaste miejsce). Opiekę trenerską nad zawodnikami sprawował Mirosław Kruklis.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików to turniej strefowy, w którym dzieci z województwa warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego, rywalizują o punkty w systemie sportu młodzieżowego.

Źródło: Akademia Szachowa Mat. Fot. Organizatorzy turnieju