Marzysz o komfortowym mieszkaniu? Firma Eldom pomoże Ci zrealizować to marzenie!

Marzysz o komfortowym mieszkaniu? Firma Eldom pomoże Ci zrealizować to marzenie!

Już niedługo 24 rodziny będą cieszyć się własnym mieszkaniem. Firma Eldom realizuje bowiem swoją piątą inwestycję na rynku nieruchomości – budynek wielorodzinny przy ulicy Leśnej w Kętrzynie.

 

W nowym budynku znajdują się 24 mieszkania o powierzchni od 37 do 60 metrów kwadratowych. Do tego 8 garaży i ogrodzony teren wokół budynku z precyzyjnie zaaranżowaną roślinnością. Do użytku mieszkańców będzie też grill i stół z ławami, przy którym można wypić kawę i odpocząć, a także „mieć oko” na własne pociechy, zajęte zabawą w piaskownicy.

– Tak, jak poprzednio, również i tym razem staraliśmy się wybrać lokalizację w pobliżu terenów zielonych i z łatwym dostępem do ciągów komunikacyjnych – mówi Beata Czarnecka, właścicielka firmy Eldom. –  Z dbałości o przyszłych mieszkańców nasze budowy wykonujemy też z najwyższej klasy materiałów.

To jednak nie jedyne udogodnienie. Na etapie budowy klient mógł sam zaaranżować wnętrze swojego mieszkania, rozmieszczając ściany działowe oraz wszelkie instalacje według własnego uznania. Deweloper współpracuje też z placówką finansową, udzielającą dogodnych kredytów na zakup mieszkania. Ważne, że w momencie podpisania umowy przedwstępnej pobierany jest tylko niewielki zadatek, a reszta kwoty regulowana jest w chwili oddania gotowego mieszkania.

Budowa budynku przy ul. Leśnej rozpoczęła się w marcu ubiegłego roku. Jej zakończenie planowane jest na wiosnę 2018 r. Dotychczas firma Eldom wybudowała budynki znajdujące się przy ul. Kołobrzeskiej (trzy inwestycje) i Wileńskiej w Kętrzynie. Za efekty swojej pracy firma już trzykrotnie została wyróżniona Kętrzyńskim Niedźwiadkiem Budownictwa.

Zapraszamy osoby zainteresowane zakupem mieszkania do kontaktu pod nr telefonu  604 585 026. Informujemy jednocześnie, iż zostało już tylko kilka mieszkań w konkurencyjnych cenach.

 

Zdjęcie: Wzorem poprzednich, również budynek przy ul. Leśnej został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu mieszkańcom terenu zielonego i łatwego dostępu do komunikacji.

 

Artykuł sponsorowany
Podobne artykuły
9  
  • zbych
  • Dodano 18 lutego 2018

  No proszę i będą chętni to tylko świadczy,że w Kętrzynie da się żyć wbrew wrogiemu nastawieniu do tematu biedy.Znam takich,którzy mają emerytury 2 razy więcej niż moja emerytura i chodzą po śmietnikach.

  Odpowiedz
  • Ewa
  • Dodano 18 lutego 2018

  Bajeczki,na kołobrzeskiej tez miało być pięknie a jest chlew.Po sprzedaży mieszkań zmienili projekt zabudowy terenu,nic tylko oszuści.

  Odpowiedz
  • tomasz-1951@wp.eu
  • Dodano 18 lutego 2018

  Jak to mówią – wilka ciągnie zawsze do lasu –

  Odpowiedz
  • Urbanista
  • Dodano 18 lutego 2018

  Jeśli dobrze odczytałem wizualizację, budynek źle wykorzystuje działkę Zamiast utawić go przy ulicy wzdłużnie, co dałoby skierowanie balkonów na południe i większy teren zielony oraz bezpośrednie wyjazdy z garaży na ulicę, ustawiono go tak, że połowa działki poszła na polbrukowe dojazdy, a teren zielony stał się tak niewielki jak rozumek pomysłodawcy. I do tego ten walący po oczach sraczkowaty kolor szpecący całą okolicę (a miał być kremowo – piaskowy). Kiedy rozsądni i świadomi ludzie zaczaną decydować o Kętrzynie. Panie Rypina ratuj Pan!!!!!!

  Odpowiedz
  • Krystyna
  • Dodano 18 lutego 2018

  Przy kołobrzeskiej i wileńskiej lokalizacje najgorsze jakie można było wybrać. Leśna już zdecydowanie lepsza.

  Odpowiedz
  • Miejscowy
  • Dodano 18 lutego 2018

  Nie ma dziwne, że sponsorowane sa takie teksty. Budynek w marnej dzielnicy, koło bazy b.PKS więc ekologicznie super, na bagienku, obok garaże i inne bloki. Polecam dla desperatów, bo chyba maja problem ze sprzedaża bo reklamy nawet w radiu lecą. Nie ma dziwne, kto chciałby tam mieszkać.

  Odpowiedz
  • Ania
  • Dodano 18 lutego 2018

  PKS to nie problem. Miejsce jest super, ale nie kaźdego stać na własne M. Jakby mnie było stać to z pewnością wybrałbym tą lokalizację. No ale jeszcze trochę muszę poczekać na swoje M.

  Odpowiedz
   • Taaaa
   • Dodano 19 lutego 2018

   PKS to nie problem, zwłaszcza jak o 5 rano przepalają autobusy. 🙂

   Odpowiedz
  • Me
  • Dodano 21 lutego 2018

  Deweloper stawiajacy mieszkania w poblizu jeziora nie mial problemu ze sprzedaza, blokow nie bylo jeszcze fizycznie a mieszkania posprzedawane. Lesna nie jest zla lokalizacja ale ustawienie bloku I rozklad niektorych mieszkan to pomylka. Po co komu w 60 m mieszkaniu sypialnia kiszka 17 m z balkonem? Balkon robi sie przy pokoju dziennym a nie w sypialni I to bardzo nieustawnej, salon z aneksem na takim metrazu zdecydowanie za maly. Zabraklo logiki w projekcie moim zdaniem.

  Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *