Zamknij

Krótka Piłka wraca po przerwie, a w niej Mateusz Korowaj i... Turbopompka. Warto obejrzeć!

17:14, 10.01.2017
Skomentuj

Po świątecznej przerwie gościem Roberta Reszki i Roberta Majchrzaka w programie Krótka Piłka był Mateusz Korowaj. Pierwszy tegoroczny gość był także pierwszym bohaterem nowego projektu, zatytułowanego Turbopompka. Jak poradził sobie z zadaniami? Zobaczcie sami.

Kostka bierzcie na następny.
Ale się uśmiałem, brawo za dobry odcinek i brawo Pani Łozińska. Szacunek wielki! 19:32, 10.01.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

reo

JarekJarek

0 0

Dziwna wypowiedź Różanka słabsza piłkarsko od Chorzeli bo Różanka gra zespołowo a w drużynie Chorzeli jest więcej indywidualności. To o co chodzi w grę w piłkę nożną? O grę zespołową? Czy indywidualności? Od lat obserwuję Kętrzyńską Ligę Halową i moim zdaniem piłką najlepiej gra Różanka. 20:52, 10.01.2017

Odpowiedz

KibicKibic

0 0

Byłem na meczu Chorzeli i nie do pomyślenia jest, by tak zachowywali się zawodnicy. Błędy sędziów to zdecydowanie brak kartek, nawet czerwonych dla zawodników. Dlaczego pan Mateusz nie mówi o swoich błędach w obronie i tej kuriozalnej bramce. Wstyd, odrobina samokrytyki, by się przydała. A sędziowie cóż też tylko ludzie. W Barcianach są pewnie lepsi bo tam Chorzela wygrał 4:0. 21:20, 10.01.2017

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Kętrzyn PLKętrzyn PL

0 0

OOO odezwał się kibic Różanki. Sędziowie są słabi, jak zawsze. Nie widzą autów i prostych fauli... Psują całe widowisko kibicom. 21:35, 10.01.2017

0 0

Jak dobrze pamiętam, to akurat temu zawodnikowi w Chorzeli, jak i wcześniej Granicy to żaden sędzia nigdy nie pasował. Panowie sędziowie nie czajcie się karteczka w dłoń i już. Walczmy z chamstwem na boisku. Kibice chcą oglądać dobra piłkę, a nie prostackie zachowanie.
A apropo wywiadu to bramkarz Chorzeli niech zauważy, że to on, an nie sędziowie wpuścił 5 bramek. 08:40, 11.01.2017

Odpowiedz

kibicMaxkibicMax

0 0

Panie po lewej ale Pan zamulasz z wypowiedziami "ZZZZZZZZZzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz" kawy kawy więcej :) 09:02, 11.01.2017

Odpowiedz

propozycjapropozycja

0 0

No no no, rozwijacie skrzydła Panowie. Polityków lokalnych weźcie do turbo coś tam i przedsiębiorców, zobaczymy czy potrafią się bawić. 14:48, 11.01.2017