Kreatywni poszukiwani do służby w straży granicznej

Kreatywni poszukiwani do służby w straży granicznej

Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej poszukuje kandydatów do służby. Na nowych funkcjonariuszy czeka w tym roku 60 wolnych etatów.

 

Jeśli masz mniej niż 35 lat, nie byłeś karany, posiadasz co najmniej średnie wykształcenie i zaliczysz pozytywnie dwuetapową procedurę kwalifikacyjną masz szansę założyć mundur i wstąpić w szeregi straży granicznej.

Nowo przyjęci funkcjonariusze, po ukończeniu szkolenia, będą pełnić służbę w jednej z jedenastu placówek na terenie Warmii i Mazur. Więcej informacji znajduje się na stronie www.wmosg.strazgraniczna.pl w zakładce Służba/Praca „Funkcjonariusze – nabór do służby” lub „Rekrutacja do służby w W-MOSG”.

Nowi funkcjonariusze zasilą szeregi Oddziału w czerwcu i październiku. Służba w straży granicznej daje stabilne warunki pracy, możliwość zdobycia nowych umiejętności.

– Poszukujemy ludzi komunikatywnych, kreatywnych w działaniu, zdyscyplinowanych, którzy będą strzec dobrego imienia służby, honoru i godności – zachęca kpt. Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy W-MOSG. – Zainteresowanych ubieganiem się o przyjęcie do służby w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej zapraszamy od poniedziałku do czwartku, w godzinach 8-14, do Wydziału Kadr i Szkolenia W-MOSG w Kętrzynie, ul. Sikorskiego 78, celem złożenia dokumentów. red

 

Fot. W-MOSG

Podobne artykuły
4Komentarz
  • Janusz
  • Dodano 14 marca 2019

  Kreatywność to ma byc taka aby podawac adres www bez pokrycia?

  Odpowiedz
  • `enator
  • Dodano 14 marca 2019

  Jak to macie Państwo po WOP doskonałe warunki do edukacji młodzieży na poziomie szkół średnich i wyższych to w czym problem otworzyć na terenie placówki SG kierunek dla młodzieży
  o profilu SG a nawet rozszeżonym w przyszłości. Oczywiście na plus byłaby darmowa stołówka,umundurowanie,małe stypendium i przyszkolny internat. To nie mój pomysł ale jak widze,że każda szkoła średnia kontynułuje ten pomysł to wasza szkoła powinna też tak uczynić.

  Odpowiedz
  • zgroza aka terror sprawiedliwosci
  • Dodano 14 marca 2019

  a jak wam podoba sie czipowanie dowodow osobistych? nawet do tych waszych wybrakowanych umyslow nie trzeba wam zagladac by wiedziec ze nisko spuscicie lby i bedziecie isc jak te barany na rzez
  jak cos to nie jestescie nie do zastapienia i nie probujcie przekonywac ze inni beda gorsi od was

  Odpowiedz
  • osa
  • Dodano 15 marca 2019

  Proszę szukali IDEAŁ , a otrzymali figę. Teraz rozpacz ,że brak kadry w SG ,do” ORANIA GRANICY BUTAMI”, w dodatku za takie pobory. Niech zatrudnią do pracy „emigrantów”, oni na to na pewno pójdą . Powodzenia.

  Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *