Kradł whisky, bo… po wódce bolała go głowa

Kradł whisky, bo… po wódce bolała go głowa

Nie wiadomo czy do tej kradzieży skłoniło go widmo czasowego ograniczenia sprzedaży alkoholu w Kętrzynie, czy rzeczywiście delikatna głowa. Faktem jest, że 20-latek ukradł kilkanaście butelek markowego trunku, a za swoje czyny odpowie przed sądem.

Jak ustalili policjanci, podejrzany w tej sprawie 20-latek za cel upatrzył sobie sieć marketów na terenie miasta. Ukradł z nich 11 butelek różnego rodzaju whisky o łącznej wartości około tysiąca złotych.

– Policjanci w oparciu o zapisy monitoringu i zebrane informacje, wytypowali podejrzanego. W czwartek, 10 września, funkcjonariusze zatrzymali 20-letniego mieszkańca gminy Kętrzyn – informuje asp. szt. Monika Danielak z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty kradzieży, do których się przyznał. Jak dodaje policjantka, podczas przesłuchania wyjaśnił, że kradł kolorowy alkohol, ponieważ „po wódce na drugi dzień boli go głowa”. Za swoje czyny mężczyzna odpowie przed sądem.

– Jednorazowa kradzież to wykroczenie, jednak w tym przypadku podejrzany 20-latek

odpowie za tzw. czyn ciągły, czyli przestępstwo, które zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności – wyjaśnia Monika Danielak. red

Zdjęcie ilustracyjne

Podobne artykuły
2  
  • Hi hi hi...
  • Dodano 11 września 2020

  I jakoś się wytłumaczył,bo po dobrej wódce nie powinna boleć głowa,to wina producentów.

  Odpowiedz
  • gdzie kupić ?
  • Dodano 13 września 2020

  dżilingi najtaniej ? wie ktoś ?

  Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *