Zamknij

Klęska Granicy, porażka Szansy. Reszta naszych z punktami

17:29, 12.10.2019
Skomentuj

Aż 1:9 przegrała Granica Kętrzyn w meczu 11 kolejki IV ligi z GKS Wikielec. W pozostałych sobotnich meczach z udziałem drużyn z naszego powiatu zwycięstwa odnotowały MKS Korsze, Orlęta Reszel  i Wilczek Wilkowo. Jurand Barciany swój mecz zremisował, a porażki doznała Szansa Reszel.

Pierwsza część spotkania w Kętrzynie nie zapowiadała takiego obrotu sprawy. Gospodarzom podcięła skrzydła bramka zdobyta przez zespół z Wikielca w 45 minucie gry, a po zmianie stron, w ciągu dwóch minut, było już 0:3. Ostatecznie, po 2:5 ze Stomilem II Olsztyn i 0:7 z Mrągowią, skończyło się na 1:9. Takiej serii nie pamiętają najstarsi kibice przychodzący na stadion przy Bydgoskiej.

W Korszach komplet punktów wywalczył miejscowy MKS, który tym razem pokonał Olimpię II Elbląg. Podopieczni Piotra Chamika, skazywani przez niektórych na spadek z IV ligi, mają już w dorobku 15 punktów i pną się w górę tabeli.

Doskonale spisały się nasze drużyny grające w klasie okręgowej. Grając na wyjazdach, Orlęta Reszel ograły 4:0 Victorię Bartoszyce, a Wilczek Wilkowo pokonał 4:1 Vęgorię Węgorzewo. Cenny punkt w Dźwierzutach zdobył Jurand Barciany (3:3), a w meczu klasy B Szansa Reszel nie sprostała Jukstom Muntowo, przegrywając 3:4. rm

0 0

co nie ma nikogo kto przerwie ten cyrk ? Rozwiązać to w pi.... 18:10, 12.10.2019

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

GrzegorzGrzegorz

0 0

Przecież został przerwany kucharz juz nie udaje greka, a showmena nie ma. Wisi tylko na jego budynkach. 19:17, 12.10.2019

0 0

Kolejna pochodna rządów Chujćmana . Jak w zarządzie klubu były same przydupasy,, zlikwidowali juniorów i widzieli problemu że na treningach było po 5 osób. Dobry jest kierunek obecnego zarządu tylko trzeba oczyścić klub z resztek chujćmaniwskich i będzie git 20:42, 12.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WiesiekWiesiek

0 0

12 ,czy 19 ,0 w punktach ,nie ma co się załamywać i grać dalej ,trzeba zapomnieć zakasać rękawy wszystkie treningi zaliczać i będzie ok. 21:07, 12.10.2019

Odpowiedz

0 0

Jak będziemy płakać nad rozlanym,mlekiem i tylko myśleć o tym wszystkim co niekorzystne to nic nie osiągniemy ,trzeba grać ,potencjał mamy .Wikielec wygrał z Motorem 50 ,my też z Motorem 50 wygraliśmy ,potencjał mamy ,ale nie gramy zwycięskim składem tylko zmieniamy go .Trzeba myśleć o tym o osiągnęliśmy ,wygraliśmy w Elblągu 32,remis z Korszami 11,w Ełku 22,wspomniany Motor 50 rozwalilismy,Z Gizyckiem 11.Heja do przodu ,nie marudzic,Granica do przodu ,za Kętrzyn za Kks pójdziemy aż po życia kres! 21:17, 12.10.2019

Odpowiedz

WillWill

0 0

Moim zdaniem zarząd wziął się za zmiany , chce dobrze naprawdę ma dobre intencje tylko.... w dupie był i gowno widział.. 21:37, 12.10.2019

Odpowiedz

Ewa nie z rajuEwa nie z raju

0 0

Spokój Spokój Spokój Spokojnie - czym tu się podniecać ! ! ! grają jak grają podobnie gra "nasza reprezentacja "
Ps może im jeszcze jeden stadion wybudować ? 05:46, 13.10.2019

Odpowiedz

0 0

Wyniki do przerwy,z Jeziorakiem00,porażka 14 ,z Mragowia do przerwy 02,porażka 07,z Wikielcem 01 ,porażka 19,wskazuje ewidentnie ze sił na 2 połowę Granicy nie wystarczą ,to piszę bo tak jest.Zbyt duże tempo gry w 1 połowie ?Kondycja ,kondycja,kondycja.Rozłożone siły też mają wpływ ,lepiej murować bramkę mniej ,biegać tylko kontratakować.Głowy do góry ,rozkładać siły jak tej kondycji na razie nie ma . 07:42, 13.10.2019

Odpowiedz

komarkomar

0 0

Przepraszam jak można mięć siłę i kondycję podczas gry danego meczu ,jeśli dzień wcześniej balowało się do rana. Chlańsko i dragi na dziennym porządku,tak balują reprezentanci kadry Granicy .Pytam się jak jeszcze długo będzie pozwolenie na takie zachowanie?. Mam na myśli "dzieci " z których rodzin tak balują.Niektórzy nawet rodzinnie grają w zespole zwanym Granica. Jeśli to się nie ukróci ,będzie dalej tak jak jest -- brawo działaczom zespołu Granica za popieranie tego typu zachowanie swoich " IDOLI". 09:28, 13.10.2019

Odpowiedz

Do tchórzaDo tchórza

0 0

Poważne zarzuty. To znaczy byłyby poważne gdyby ich autor nie był tchórzem. A tak jest to tylko skurwysyński hejt 16:47, 13.10.2019

0 0

Jeśli chodzi o wyniki 5 listopada 2017,Kętrzyn ,Granica przegrywa 18 ze Zniczem Biała Piska Piska 18 i jest końcu 10 i utrzymuje się .W maju wyjazd porażka ze Zniczem 07 w Bialej piskiej w 2017 .wcześniej były porażki z Wikielcem 07,z Drwęca 08 ,z Elkiem 07,to w ostatnich 4 latach. 09:57, 13.10.2019

Odpowiedz

0 0

Policjant gra w Granicy ,niech przed meczem weźmie alkomat i sprawdza czy każdy nadaje się do gry żeby wszystko było jasne czy grają trzeźwi czy pijani! 10:10, 13.10.2019

Odpowiedz

0 0

To było do komara 10:13, 13.10.2019

Odpowiedz

0 0

Smutne jest to ze dla Wikielca strzelił trzy gola w tym jedną z karnego urodzony 11 marca 1974 roku Remigiusz Sobociński ,który niedługo skończy 46 lat i mógłby być ojcem większości z piłkarzy Granicy.Dlaczego w Granicy nie gra Mariusz Machniak ? 08:26, 14.10.2019

Odpowiedz

JasiuJasiu

0 0

No i co orzeł czy reszka? Nawet zdjęć nie umiesz robić baranku cieniutki. Jarek zostaw to, lepiej pilnuj biznesu. 15:03, 14.10.2019

Odpowiedz

0 0

... Jak burdel przynosi straty, to wymienia się k . . . .y, a nie firanki. Nie dorośliśmy nawet do wymiany firanek 18:14, 14.10.2019

Odpowiedz

Brawo TyBrawo Ty

0 0

Hahaha Dobre. Ale właściwie od tego zaczęto. Wszystkie poszly. 19:14, 14.10.2019