Kino Gwiazda znów będzie otwarte!

Kino Gwiazda znów będzie otwarte!

Od piątku, 12 lutego, zostanie wznowiona działalność kętrzyńskiego kina „Gwiazda”. To dobra informacja dla tych, którym w ostatnim czasie doskwiera brak możliwości spędzenia wolnego czasu poza domem.

– Samo to, że możemy wrócić do kultury i rozrywki, przy zamkniętych restauracjach i innych ośrodkach, to jest tak naprawdę w tej chwili jedyna forma spędzenia wolnego czasu – podkreśla Małgorzata Łastówka, pracownik kina.

Nadal jednak obowiązują wszystkie wytyczne sanitarne. Między innymi, podczas seansu filmowego zajętych może być maksymalnie 50 procent miejsc siedzących (co drugie miejsce). Obowiązują maseczki, dezynfekcja rąk, zachowanie dystansu oraz zakaz konsumpcji.

Bilety będzie można kupić bezpośrednio w kasie biletowej od czwartku, 11 lutego, lub wyłącznie zarezerwować na stronie www.kino.ketrzyn.pl. Pierwszymi filmami, które obejrzymy po długiej przerwie będą „After 2”, „Obraz pożądania” oraz bajka dla dzieci „Trolle 2”.

Ważne! Warunkiem zakupu biletu jest wypełnienie formularza, który należy wypełnić i oddać przed wejściem na salę. Dokument znajdziemy na stronie kina. Póki co, nowe zasady będą obowiązywały przez dwa tygodnie, do 26 lutego. red 

Fot. Archiwum

Podobne artykuły
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *