Kętrzyńscy policjanci w wojewódzkiej czołówce

Kętrzyńscy policjanci w wojewódzkiej czołówce

Policjanci z Kętrzyna zajęli drugie miejsce w eliminacjach konkursu „Policjant Służby Kryminalnej Roku 2019”. Zawody odbyły się w Szczytnie.

 

Po raz kolejny w obiektach Wyższej Szkoły Policji spotkali się najlepsi policjanci z regionu, reprezentujący służbę dochodzeniowo-śledczą, operacyjno-rozpoznawczą, technicy kryminalistyczni oraz nadzorujący pracę dochodzeniowo-śledczą. Wszyscy rywalizowali indywidualnie oraz drużynowo w konkurencjach z wiedzy teoretycznej i praktycznej oraz w strzelaniu z broni służbowej. W wyniku tych konkurencji wyłoniono najlepszych indywidualnie policjantów poszczególnych specjalności oraz najlepsze drużyny w garnizonie warmińsko-mazurskim. W „drużynówce” drugie miejsce zajęła Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie, a indywidualnie trzecie miejsce zajęła asp. szt. Kamilla Sobiech z KPP w Kętrzynie.

Eliminacje wojewódzkie były objęte patronatem Artura Chojeckiego, wojewody warmińsko-mazurskiego, insp. Tomasza Klimka, komendanta wojewódzkiego policji w Olsztynie oraz Warmińsko-Mazurskiego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów, reprezentowanego przez nadkom. Sławomira Koniuszego, przewodniczącego zarządu. Najlepsi policjanci otrzymali puchary i nagrody rzeczowe. Zwycięska drużyna – Komenda Miejska Policji w Olsztynie – będzie reprezentowała nasz region podczas ogólnopolskiego finału, który odbędzie się w Szkole Policji w Pile. red

 

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Podobne artykuły
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *