Zamknij

Jest praca! Stowarzyszenie Wama-Coop szuka specjalisty ds. przedsiębiorczości społecznej

08:37, 20.07.2018
Skomentuj

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Spółdzielczości i Przedsiębiorczości Lokalnej WAMA-COOP w Olsztynie poszukuje kandydatki/ów do pracy na stanowisko:

Specjalisty ds. Przedsiębiorczości Społecznej (powiat kętrzyński i mrągowski)

Oferujemy umowę o pracę na pełen etat

Zakres obowiązków:
  • diagnozowanie potencjału lokalnego środowiska;
  • inicjowanie spotkań, działań i kontaktów pomiędzy podmiotami działającymi na danym obszarze;
  • inicjowanie i wspieranie powstawania grup osób i instytucji, zamierzających rozpocząć działalność w formie PES;
  • zawiązywanie i rozwój partnerstw, sieci współpracy lokalnych podmiotów w celu rozwoju PES i PS;
  • animowanie wśród mieszkańców dyskusji dotyczących ekonomii społecznej;
  • inicjowanie powstawania grup inicjatywnych;
  • budowanie lokalnych koalicji;
  • moderowanie sytuacji edukacyjnych w środowisku;
  • stałe motywowanie osób, podmiotów, w tym instytucji publicznych w zakresie zmierzającym do podjęcia i kontynuowania działania w sektorze ekonomii społecznej, między innymi poprzez wskazywanie możliwych korzyści społeczno-ekonomicznych lub kosztów zaniechania;
  • Udzielanie osobom zainteresowanym podstawowych informacji dotyczących podejmowania działalności gospodarczej w ramach podmiotów ekonomii społecznej,
  • Udzielanie informacji o szkoleniach prowadzonych w ramach projektu; przygotowywanie i wdrażanie planów rozwoju;
  • Monitorowanie i ocena rezultatów;
  • Współpraca z urzędami i instytucjami rynku pracy
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe ( z zakresu zarządzania lub ekonomii),
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe
  • sprawna obsługa komputera
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • pełna zdolność do czynności prawnych,
  • wysoka motywacja do pracy,
  • nienaganna kultura osobista,
  • czynne prawo jazdy kat. B.
Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej. Wymagane dokumenty:
  • list motywacyjny,
  • życiorys CV,
  • kserokopia dokumentu poświadczającego posiadane wykształcenie,
  • dokumenty poświadczające posiadanie doświadczenia zawodowego wskazanego wyżej,
  • oświadczenie kandydata/ki dotyczące zgody na przetwarzanie danych osobowych
  • inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach oraz informację o oczekiwanym wynagrodzenie brutto.
Oferujemy:
  • umowę o pracę;
  • komfortowe środowisko pracy;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
Wymagane dokumenty należy przesłać w formie elektronicznej (temat wiadomości: "PRACA") na adres [email protected] do dnia 6 sierpnia 2018 r. do godz. 12.00 Rozpatrywane będą tylko dokumenty zawierające klauzulę o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)." Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami. Osoby wytypowane na podstawie dokumentów aplikacyjnych zostaną zaproszone na rozmowy kwalifikacyjne

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(7)

123123

0 0

CUD w Kętrzynie!!! Jest praca. Dzięki Burmistrzu, bo to pewnie dzięki Tobie! 09:53, 20.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

reo

dobro społeczne jestdobro społeczne jest

0 0

Specjalisty ds. przedsiębiorczości społecznej? To przecież jest taki w Powiecie tylko jeden.
Tylko z wymaganiami formalnymi przesadzili tym razem. 13:46, 20.07.2018

Odpowiedz

gubernatorgubernator

0 0

- jaka, k***a, praca?!...
- to posadka do przerabiania chleba na gówno!

ogłoszenie dla picu a kandydaci już ustaleni, pogratulować "dobrej zmiany"
biurwy trzymają się mocno, żadna zmiana ich nie zmieni, to one robią zmiany

- zus pit vat, który płacisz w cenie przy każdym zakupie, biorą na ich chleb, i na ich gówno 15:38, 20.07.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ewa nie z rajuewa nie z raju

0 0

Jak ja Ciebie lubię za Twoje celne i dosadne komentarze - oczywiście są bardzo celne ale co najgorsze to masz rację . Pozdrawiam 19:10, 20.07.2018

jagiełjagieł

0 0

A w mieście to już takiego specjalisty nie było? Mieszkał gdzieś na Skrajnej jakiś terapeuta alkoholowy. To pod niego ten konkurs? 15:16, 21.07.2018

Odpowiedz

kolejnego nieroba nakolejnego nieroba na

0 0

won i kopa w dupe takiemu specjaliscie 15:07, 22.07.2018

Odpowiedz

stefanstefan

0 0

Olenkowicz nadalby się jak złoto. 15:36, 22.07.2018

0%