Zamknij

Jest praca na stanowisku doradcy ds. przedsiębiorczości społecznej. Nie zwlekaj, aplikuj!

07:59, 04.10.2017
Skomentuj

Interesuje Cię praca, dzięki której inni będą mogli "rozwinąć skrzydła"? Chcesz łączyć zawodową realizację z satysfakcją z wykonywanej pracy? Zgłoś się do Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Spółdzielczości i Przedsiębiorczości Lokalnej WAMA-COOP, które poszukuje kandydatki/ów na stanowisko Doradcy ds. Przedsiębiorczości Społecznej.

Jest to stanowisko do obsługi dwóch powiatów: kętrzyńskiego i mrągowskiego, na pełen etat i umowę o pracę.

Zakres obowiązków:

  • Organizacja pracy biura,

  • Promocja przedsiębiorczości społecznej,

  • Udzielanie osobom zainteresowanym podstawowych informacji dotyczących podejmowania działalności gospodarczej w ramach podmiotów ekonomii społecznej,

  • Udzielanie informacji o szkoleniach prowadzonych w ramach projektu

  • Współpraca z urzędami i instytucjami rynku pracy

 Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ( z zakresu zarządzania lub ekonomii),

  • 2-letnie doświadczenie zawodowe

  • sprawna obsługa komputera

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • pełna zdolność do czynności prawnych,

  • wysoka motywacja do pracy,

  • nienaganna kultura osobista,

  • czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Wymagane dokumenty:

  • list motywacyjny,

  • życiorys CV,

  • kserokopia dokumentu poświadczającego posiadane wykształcenie,

  • dokumenty poświadczające posiadanie doświadczenia zawodowego wskazanego wyżej,

  • oświadczenie kandydata/ki dotyczące zgody na przetwarzanie danych osobowych

  • inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach oraz informację o oczekiwanym wynagrodzenie brutto.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;

  • komfortowe środowisko pracy;

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

Wymagane dokumenty należy przesłać w formie elektronicznej (temat wiadomości: "PRACA") na adres [email protected] do dnia 20 października 2017 r. do godz. 15.00

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami. Osoby wytypowane na podstawie dokumentów aplikacyjnych zostaną zaproszone na rozmowy kwalifikacyjne.

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Spółdzielczości i Przedsiębiorczości Lokalnej WAMA-COOP

Fot. Pracuj.pl

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

KarolKarol

0 0

WAMA-COOP w Olsztynie chce kogoś do obsługi powiatów NIE I NMR ciekawe gdzie zorganizuje biuro lokalne? 09:20, 08.10.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

reo
0%