Jędrzejczak pisze prawdę! Szkoda tylko, że jest to g. prawda…

Jędrzejczak pisze prawdę! Szkoda tylko, że jest to g. prawda…

Kacper Jędrzejczak, działacz PSL, który usiłuje zaistnieć w opinii publicznej jako niezależny dziennikarz, miał bardzo pracowity weekend. Na swojej stronce internetowej info-krzusiuwróc24.pl, nazywanej przez niego szumnie portalem, opublikował całą serię tekstów. Ich przekaz jest jeden: obecne władze Kętrzyna są złe, Tygodnik Kętrzyński jest zły, dobry jest on i jego kumple. Ale czy na pewno?

 

Na początek odrobina niezasłużonej, co prawda, ale koniecznej promocji. Kim w ogóle jest Kacper Jędrzejczak? Aż chciałoby się polecieć klasykiem, że z twarzy podobny zupełnie do nikogo, ale on sam zdążył już przedstawić się o wiele dosadniej. Oto Kacperek:

Prawda, że przyjemniaczek?

Mało kto o tym pamięta, ale w 2014 roku Kacperek chciał zostać radnym. Wystartował z listy PSL, której powiatowym szefem był i jest Krzysztof Hećman. Już tylko ten fakt, plus linia tematyczna tekstów, które na swojej stronce publikuje Jędrzejczak, mówi wszystko o jego dziennikarskiej niezależności. Tym bardziej, że gorące uczucie, którym najwidoczniej Kacperek obdarzył Hećmana, wcale nie wygasło. W tym roku, podczas wyborów parlamentarnych, Jędrzejczak pilnował, żeby jego „bossowi” poszło jak najlepiej. Jak to się jednak skończyło, dobrze pamiętamy.

Również w wyborach 2014 Kacperek przepadł. Otrzymał 14 głosów, co na ówczesnej fali PSL-u (pamiętacie te słynne „książeczki”?) jest wynikiem kompromitującym. Większe poparcie uzyskałby wtedy Kaczor Donald, gdyby tylko zechciał wystartować w wyborach.

Tak to porażka stała się stałym elementem egzystencji Jędrzejczaka. A to jakaś książka z gatunku „fantasy”, której nikt nie chce wydać, a to nieprzynosząca zysków działalność gospodarcza, nad czym nasz dzielny pisarz użalał się podczas pewnego miejskiego wydarzenia. To zresztą wydaje się być sednem ewidentnych kompleksów Kacperka i wynikającej z nich nienawiści do burmistrza Ryszarda Niedziółki, jego zastępcy Macieja Wróbla, prezesa spółdzielni „Pionier” Arkadiusza Książka, ale też i do mnie – w skrócie: do wszystkich, których za swoje polityczne niepowodzenia zdążył już obwinić Krzysztof Hećman.

Czytając wypociny Jędrzejczaka trudno oprzeć się wrażeniu, że nie może on przeboleć faktu, że jednak istnieją media, które na lokalnym rynku dają sobie radę pod względem finansowym. Kacperek próbuje przedstawiać to w formie sensacji, budując wrażenie nieczystych powiązań z samorządami. Manipuluje faktami, tworząc wrażenie, że jedynym samorządowcem w okolicy, który zleca publikacje mediom, jest Ryszard Niedziółka. A mediami, które takie zlecenia przyjmują jest wyłącznie Tygodnik Kętrzyński i Telewizja KTK lub inne podmioty, z którymi w przeszłości w różny sposób związany był Maciej Wróbel. I to jest właśnie ta g. prawda.

Jak świat światem, samorządy publikowały ogłoszenia lub treści informacyjne w mediach, a ich wydawcy wystawiali za te usługi faktury. Przecież nawet ustawodawca nakazuje samorządom publikowanie ogłoszeń! Stąd otwarte przetargi, w których każdy spełniający wymagania wydawca może wziąć udział. W roku 2014, czyli w tym, w którym Kacperek zbłaźnił się w wyborach, jego polityczny guru, kierujący wówczas kętrzyńskim magistratem, zlecał publikację ogłoszeń w Tygodniku Kętrzyńskim. Łączna kwota przychodu to 4 648,83 złotych. Żadna tajemnica, tak jak całe postępowanie przetargowe.

Mało tego. W swoich tekstach Jędrzejczak próbuje budować wizję Ryszarda Niedziółki, który zlecając publikacje ogłoszeń i innych materiałów prasowych, miał jakoby wykupować sobie medialną nietykalność. No to proszę kolejny fakt: W roku 2018 Gmina Miejska Kętrzyn zapłaciła za publikacje na łamach TK 3 355,61 zł. Na jaką „nietykalność” mógł liczyć ówczesny burmistrz Krzysztof Hećman? Niektórzy chyba to pamiętają. Robert Majchrzak (w odróżnieniu od Jędrzejczaka, mam odwagę podpisywać się pod swoimi artykułami)

 

PS. Sprawę „sensacyjnych” faktur Jędrzejczak potraktował tak samo wybiórczo, co wystąpienie Stanisława Kulasa podczas ostatniej sesji Rady Miasta Kętrzyn. Ani słowa o wątku, w którym słynny już „głos mieszkańców” wyjawia jak to w roku wyborów samorządowych Krzysztof Hećman „nie chciał egzekwować opłat od przedsiębiorców”. Wyborne! I nich żałują wszyscy ci, którzy nie widzieli miny Kacperka podczas tej wypowiedzi…

 

Podobne artykuły
52  
  • Anonim
  • Dodano 9 grudnia 2019

  Szkoda że władze nie zachęcają do tego żeby w Kętrzynie powstała eska albo żeby zareklamowali się w Meloradiu 104.9 i 107 tylko dla takiej gazety

  Odpowiedz
  • Gruby Benek z tlenioną grzywką buachacha
  • Dodano 9 grudnia 2019

  Brawo,
  Zakompkeksiony grubasek z tkeniiną czupryna tańczy z kolegą wypłochem pisarzem jak im kh zaśpiewa… Żałosne jest to..
  Brawo panie Majchrzak,
  Brawo za zdjęcie! Jest to strzał w dziesiątkę a tym patałachom w kolano hehe
  Krzysiek daj spokój nikt już cię nie chce w Kętrzynie już swoje zrobiles
  Trzeba umieć ze sceny zejść ale ty nie masz honoru.. A ludzi masz że łooo… skoro parę sfrustrowanych starych bab jeszcze w ciebie wierzy i takie szuje co to mleko pod nosem mają.. No gratulacje!

  Odpowiedz
  • kashotto
  • Dodano 9 grudnia 2019

  Hecmanem do rozmów siadali ci którym zależało na biznesie, w którym on tez musiał coś ugrać? w kwestii opłat za śmieci poprzedniemu burmistrzowi wisiało najwyraźniej na dobrym gospodarzeniu zależało mu na utrzymaniu wyborców za wszelka cenę, nawet kosztem strat dla miasta. Wszystkim ze związku mazurskiego się opłacało a Krzyśkowi nie!?
  Nigdy więcej krętaczy, showmenów z kuchcikami za plecami!

  Odpowiedz
  • Biały gruby pejsik w brylkach
  • Dodano 9 grudnia 2019

  Kacperek ty jesteś takie.. NIC
  żałosne wypociny nt. Obecnej władzy.. Serio?? Sądzisz że ludzie są głupi że nie wiedzą pod kogo robisz… A pisz sobie.. Tylko tyle możesz.. Dla mieszkańców cała klika hecka już dawno skończona i nigdy nie wróci…
  Boli hećka że interesów nie może robić że wałeczki już skończyły się..
  Ach boli ojjjj jak boli

  A ten grubasek to śmiech na sali.. Nic w życiu nie osiągnie, tylko się ośmiesza.. Do roboty się weź chłopczyk Kapserku..

  Odpowiedz
  • Mazur
  • Dodano 9 grudnia 2019

  Cieniasy posuwają się do takich ruchów? Interesów już nie ubije klika Krzysia która doiła budżet miejski i powiatowy. Widać było komu najbardziej zależało na utrzymaniu wladzy dobrego gospodarza.

  Odpowiedz
  • Yyyym
  • Dodano 9 grudnia 2019

  Niestety ale obecna władza musi się przygotować na to że mafia hećkowa będzie strzelać ślepakami.. Na każdym kroku..
  Szkoda tylko że te pionki nie mają świadomości ile ich guru nawywijał na lewo.. Oj chlopaczki jakie wy proste i tępe jesteście..
  Takie młode a już skończone.
  I jeszcze image.. Gratuluję.. A palec sobie możesz.. Kultura na bardzo wysokim poziomie kacperka.

  Odpowiedz
  • Obywatel Piszczyk
  • Dodano 9 grudnia 2019

  To już wiemy dlaczego Kacperek jest taki prawy 😉 Bo dlaczego prawiczek to było wiadomo już dawno.

  Odpowiedz
  • Ólala
  • Dodano 9 grudnia 2019

  Ożarowską szykują na burmistrza?

  Odpowiedz
   • Nadzieja umiera ostatnia
   • Dodano 10 grudnia 2019

   Wątpię, raczej nie ma szans. Szybciej Hećman wróci, bo społeczeństwo się poróżniło. Jest źle z tym dobraniem zastępcy. Człowiek nigdy nie będzie oddany mieszkańcom Kętrzyna, niestety. Informacje o tych kwotach na KTK przelała wszystko. Jeszcze ten etat dla żony w Barcianach. Jak to nazwać, sama nie wiem, ale bardzo żałuję, że zaufałam zmianie. Wszystko jakoś by się poukładało, ale tego zastępcy nie da się wybaczyć i o tym się mówi. Panie Burmistrzu, może jednak Pan coś zmieni, jeszcze jest czas. Tak ciężką walkę Pan wygrał, proszę walczyć do końca i słuchać głosu mieszkańców, my zaufaliśmy Panu, może i Pan zaufa nam, jest nas dużo.

   Odpowiedz
    • Ciekawski
    • Dodano 10 grudnia 2019

    Rozumiem,że żona wiceburmistrza powinna być bezrobotna,na kuroniówce?

    Odpowiedz
   • obserwator
   • Dodano 10 grudnia 2019

   Tak jest.
   Młoda , ładna i do tego mądra a raczej w odwrotnej kolejności !

   Odpowiedz
    • do obserwator
    • Dodano 10 grudnia 2019

    Zastępca też jest młody, ładny i mądry a jakoś więcej krytyki niż poklasków. Burmistrz stracił wielu zwolenników przez taką decyzję. Smutne, ale prawdziwe.

    Odpowiedz
     • Janko
     • Dodano 22 listopada 2020

     Decyzja o powołaniu zastępcy to wielki plus dla P. Burmistrza że rozpędził na cztery wiatry hećmankową klikę prezesów – wędrowniczków spółek miejskich , co robili byznes na zmianach zarządzanych spółek garnąc supr kwoty odpraw po zamianie stołków . DlaAnrzejka DE………. to byłby już drugi oblot po spółkach .

     Odpowiedz
      • Rfn
      • Dodano 22 listopada 2020

      A co ten kolkowaty lalus teraz robi?

   • bonk
   • Dodano 25 stycznia 2020

   No bez jaj. Jak ta kobieta nie jest nawet stabilna emocjonalnie. Zresztą tak samo jak obecny włodarz. Krzysiek to był gość 😉

   Odpowiedz
    • janko
    • Dodano 28 lipca 2020

    Krzysiek miał kilka żon ,a to już podpada na harem .I jaki to gość , przed wyborami to nawet kręcił się przy ołtarzach w kilku kościołach.Rozwodnik a niby katol.

    Odpowiedz
    • Janko
    • Dodano 22 listopada 2020

    Był gość no nie całkowicie fer bo jak nie zaprosili na darmowe pierogi , to zlecił ustawienie znaku ZAKAZ WJAZDU do pierogarni IRENA /ul. Daszyńskiego / aby utrudnić dojazd dla klientów .Ale ma też wstęp na krzywy ryj do Kardamonu czy pod zamek .

    Odpowiedz
  • gubernator
  • Dodano 10 grudnia 2019

  – no dobrze, że były burmistrz Pół-Watu już nie zatwierdza „inwestycji” jego autorskim powiedzonkiem „dla mnie pół vatu”.
  Jednak policzcie, wy kętrzyńskie biedaki, ile wam zabrał – więc ile ma do wydania na klakę na kampanię na polit-korupcję żeby was ponownie okradać

  Odpowiedz
  • Qwerty
  • Dodano 10 grudnia 2019

  Brawo !! W końcu dostał po mordzie ten kundel gudłaja .Hahaha

  Odpowiedz
  • Jan
  • Dodano 10 grudnia 2019

  Wiecie że on na dopiero 25 lat ?? Jak można tak się zapuścić w tym wieku ?

  Odpowiedz
   • janko
   • Dodano 28 lipca 2020

   25 lat i taki zatuczony , no to w wieku 40 lat to będą mu nogi przestawiać aby udawał że jeszcze chodzi .

   Odpowiedz
  • Paskudny typ
  • Dodano 10 grudnia 2019

  Chodzą słuchy o wieprzu z Ketrzyna który zostawił dziewczynę z dzieckiem w Olsztynie . Chyba warto sprawdzić ten trop

  Odpowiedz
   • Nierób
   • Dodano 10 grudnia 2019

   A to prawda że jest na garnuszku mamusi i o pracy ani myśli?
   Do roboty niech się weźmie. Wstyd w takim wieku chować siesię pod spódniczką mamusi.

   Odpowiedz
  • Zofia
  • Dodano 10 grudnia 2019

  Panie Redaktorze Majchrzak proszę nie dać się zaszczuć hećmanowskiej bandzie. Powodzenia!

  Odpowiedz
  • prosba do redaktora
  • Dodano 10 grudnia 2019

  Na fp zastępcy pod listem do ludu, było zapytanie, ale już jest usunięte. Ktoś zapytał czy to prawda, że firma Pikel czy Piksel czy Pitkiel (jakoś tak) jest firmą jego szwagra, która prowadzi programy dla telewizji KTK. Takie było pytanie. Może redaktor zapyta w takim razie, bo skoro usunięte szybko, to coś jest na rzeczy. Sam nie może-bo zastępca, żona nie może-bo dyrektor, ale szwagier może. Jestem ciekawa jak to tam jest, bo jak to prawda, to czym to się różni od działań przypisywanych Hećmanowi. Zajmijcie się tym, bo może to być temat dla ogólnopolskich mediów. Kolega ma scrina, to mogę potem podać dokładną nazwę firmy opisanej w komentarzu.

  Odpowiedz
   • Mariusz
   • Dodano 10 grudnia 2019

   Co za bzdury, coś takiego wymyślać. Przecież nasz Wiceburmistrz nigdy by sobie na coś takiego nie pozwolił. Jaki szwagier, po co siejecie propagandę.

   Odpowiedz
    • Szwagier ćwirka
    • Dodano 10 grudnia 2019

    Tak czy siak trzeba sprawdzić. Bo to ten chłopak co jest operatorem w telewizji lokalnej. Sprawdzać, szukać i nagłaśniać jak prawda a jak nie prawda to przeprosić.

    Odpowiedz
     • wa
     • Dodano 10 grudnia 2019

     to prawda, ten chłopak jest szwagrem wiceburmistrza

     Odpowiedz
  • Anonim
  • Dodano 10 grudnia 2019

  Kononowicz na Burmistrza Kętrzyna
  Konon wróć!!!!!

  Odpowiedz
   • zgroza aka terror sprawiedliwosci
   • Dodano 10 grudnia 2019

   jesli chodzi o niego to ostatnio byol dym tam na szkolnej 17 w bialymstoku i wg jego relacji to go obrabowali…ale wielu komentujacych na yt sadzi ze on to sam osobiscie sfingowal bo: po pierwsze jest chory na glowe i ma m in chorobe mitomanii o ile nie schizofrenie itd; po drugie miedzy nim a majorem suchodolskim jest nie za dobrze no i malo tego suchy wyruszyl na tzw nitrotrip do lasu i byl tam oczywiscie noca a czy jeszcze dzis wroci to nikt nie wie (sam konon „podejrzewa” majora o to ze niby ma z tym cos wspolnego
   jesli serio to napisales to musisz nad soba powaznie zastanowic sie zwlaszcza ze konon dla nke (przy pomocy wywodow takich jak twoj) to tak mare rypie ze ze wstydu to a melina juz dawno powinna zmienic nazwe

   Odpowiedz
  • Anonim
  • Dodano 10 grudnia 2019

  Nazywam się Kononowicz Krzysztof. Urodziłem się dnia dwudziestego pierwszego stycznia tysiąc dziewięćset trzeciego… sześciesiątego trzeciego roku w Kętrzynie, woe… woewództwo olsztynskie. Chcę przedstawić swój życiorys. Ukończyłem zasadniczą szkołę zawodową jako kierowca-mechanik. Posiadam swoją posiadłość – domek drewniany. Mam matkę, mam brata. Tatuś ni żyje. Ale tatuś bardzo jest mój bardzo, bardzo zasłużony. Walczył o Warszawę, walczył o Polskę, walczył o Boga. Ale nie ma ojca – odeszedł. Jak ja mówię – powołał, zmienił miejsce zamieszkania. Jest w niebie teraz. I stamtąd patrzy, jak ja kandyduje na prezydenta miasta Białegostoku.

  Odpowiedz
   • Wiesiek
   • Dodano 10 grudnia 2019

   Dla mnie pasuje. Poprzedni Krzysztof wiele się nie różnił. W sumie to tylko liczyć potrafił lepiej

   Odpowiedz
    • Czytelnik
    • Dodano 10 grudnia 2019

    Liczyć chyba sobie bo w budżecie miasta czarna dziura.

    Odpowiedz
  • zgroza aka terror sprawiedliwosci
  • Dodano 10 grudnia 2019

  widze ze jest riposta na dzialania tego arcymarnego pachola
  jednak zeby redaktor tej strony mial spokoj to powinny pojsc w ruch dzialania zmierzajace do tego co grozi takiemu np gawlowskiemu z pelo (nie musze wspominac o ktorego tu chodzi)
  a ci co juz wrecz cytuja tego skonczonego durnia gnijacego w bialymstoku to musza byc jeszcze „lepsi” niz ci co z uporem mianiaka wierza w tego calego kwh

  Odpowiedz
   • A ty?
   • Dodano 10 grudnia 2019

   W kogo wierzysz? W niedziółke?

   Odpowiedz
    • zgroza aka terror sprawiedliwosci
    • Dodano 10 grudnia 2019

    wlasnie sek w tym ze w nikogo
    wy nie wiecie o co chodzi w polityce zarowno w tej lokalnej jak i krajowej nie mowiac juz o tej miedzynarodowej…jesli dalej wiekszosc bedzie zachowywac sie jak te przekupy na targu i komentowac tylko to co wystaje jedynei na zewnatrz to tak naprawde nic nie bedziecie rozumieli…ale to tyle jesli chodzi o to
    nie chce mi sie tutaj nikogo obrazac ale macie po nie wiem ile lat i dalej nie rozumiecie o co chodzi z tym swiatem? plebejstwu niczego sie nie tlumaczy bo wasz sens zycia to gnicie w nieskonczonej ciemnocie…tak bylo w kazdej jednej epoce historycznej a ta dotyczy chyba tylko tego kraju jesli chodzi o ten arcymasakryczny poziom zastoju duchowo-umyslowego
    nie jestem zadnym illuminatem ani nikim od nich ale czasami to az chce sie cos przekazac bo ile mozna z wami tak bez konca bawic sie w internetowego trolla…tak dokladnie bawilem sie z wami przez te kilka lat a wy nawet tego nie zauwazyliscie
    malo tego nawet nie macie pojecia jak mozna do granic mozliwosci wykorzystywac wasza naiwnosc, pyche i nie tylko po to by czynic was coraz bardziej nieswiadomymi coraz to wiekszej liczby kwestii ktore wbrew pozorom dotycza was bardziej niz sami sadzicie
    mnostwo rzeczy obraca sie przeciwko tym co myslieli ze w mgnieniu oka wszystko wygrali…myslcie tak dalej bo dla wielu z was beda to ostatnie chwile jakie tu spedzacie
    niedlugo jeden z waszych idoli albo kompletnie zwiariuje albo bedzie juz „na tamtym swiecie” a to pociagnie za soba lawine zdarzen ktorych i tak nie unikniecie
    gdy tylko ten ultrazaklamaniec bedzie jedynie wspomnieniem ujawnie kim on byl jako czesc tzw splugawionego chaosu a wtedy zrozumiecie czemu na tym swiecie bedzie jedna wielka sodoma i gomora (choc nie dla wszystkich)

    Odpowiedz
     • Ameryki żeś nie odkrył
     • Dodano 10 grudnia 2019

     W polityce nawet lokalnej sporo ultrazakłamańców.

     Odpowiedz
      • zgroza aka terror sprawiedliwosci
      • Dodano 10 grudnia 2019

      sek w tym ze to jedynie wierzcholek gory lodowej jesli chodzi o wladze na tej planecie

      • Mazur
      • Dodano 10 grudnia 2019

      Było ich najwięcej podczas bitwy o utrzymanie wpływów w regionie kętrzyńskim. Nawet hasła wyborcze o dobroci społecznej i pasji pomocy innym próbowali nam wciskać. Gonić takich fałszywych społeczników, którzy od lat prowadzili własne interesy dzięki swoim wpływom w samorządzie. Na szczęście społeczeństwo w porę dojrzało i dostrzegło co jest takim społecznikom najważniejsze.
      Gonić takich jak najdalej od wpływów bo doić nas będą dalej.

  • Wiesiek
  • Dodano 10 grudnia 2019

  Najważniejsze ze nie ma hećbruka i nigdy już nie będzie . „Społecznicy” i tlenieni frustraci też wyginą

  Odpowiedz
   • Czytelnik
   • Dodano 11 grudnia 2019

   Oby ludzie pamiętali kto go do końca popierał i z nim po mieście latał. Oby pamiętali kto kierował rewolucja w powiecie. Oby pamiętali jaki cel miało to popieranie władzy ktora tyle nam „dobra” zafundować umiała. Pamiętać i pilnować aby kolejnym falszem nikogo nie omamił ten „człowiek sukcesu”.

   Odpowiedz
    • Zet
    • Dodano 11 grudnia 2019

    Póki co omamił tlenionego wieprza

    Odpowiedz
     • Ariel
     • Dodano 11 grudnia 2019

     Lubię jak ten Wieprz jest z tyłu

     Odpowiedz
      • LGBT
      • Dodano 11 grudnia 2019

      A może ariel to arielka a nie ariel i dlatego lubi wieprza?

      • ???
      • Dodano 11 grudnia 2019

      Ale żeby tak od razu ze zwierzętami

  • Newsy afery fakturowej
  • Dodano 11 grudnia 2019

  Jedni lepsi od drugich, banda hećbuka działała słabo, ale to co teraz nie jest lepiej. Naprawdę tyle kasy idzie do rodziny ćwirka? to przecież rozbój w biały dzień, kpina ze społeczeństwa. Domyślam się, że ta gazetka ma podobne kwoty, no bo przecież razem walczyli o zmiany. Pomnóżcie to razy dwa i wyjdzie potężna kwota. Ładnie się chłopy bawią za nasze podatki.

  Odpowiedz
   • Adam
   • Dodano 11 grudnia 2019

   Trzeba rozliczyć wszystkich. Wróbla, Majchrzaka i Książka.

   Odpowiedz
    • gamonie
    • Dodano 11 grudnia 2019

    Najpierw rozliczcie siebie i klikę Hećka, za zadłużenie spółek miejskich, za inwestycje ponad stan posiadania, za błędne naliczenia dotacji, za intrygowaną rewolucję w powiecie, za przetargi wygrywane przez kolesi, za sprzedaż działek ….. a później zaglądajcie ludziom w przeszłość.

    Odpowiedz
  • kot
  • Dodano 11 grudnia 2019

  Jeszcze rozliczyc za KARDAMON restauracje o pow 300m oddano kolesiowi za 1000zl na 20 lat razem z terenem pod letnia kawiarnie. Za taka powierzchnie placac podatki i koszty utrzymania do KTBS to wyjdzie wiecej .POSAG dla kogos z naszych pieniedzy.

  Odpowiedz
   • kocie
   • Dodano 12 grudnia 2019

   bez przesady, właściciel zainwestował pewnie sporą kasę w remont. To była ruina. Stołówka ile płaci, więcej?

   Odpowiedz
  • IXY
  • Dodano 11 grudnia 2019

  Rozliczyc dobre gospodarowanie

  Odpowiedz
  • Wesołych Świąt!
  • Dodano 12 grudnia 2019

  Tak z czystej ciekawości, czy tak po prostu można bez czyjeś zgody opublikować wizerunek przypadkowej osoby. Bo nie sądzę, że jest to osoba publiczna i że wyraziła swą aprobatę. A ten ów palec zapewne był skierowany do konkretnej osoby, którą zapewne to zabolało…ale żeby od razu wylewać swe żale i szukać poklasku wśród kilkunastu zbłąkanych owieczek?
  Niektórzy widzę, mają już obsesję na punkcie p. Krzysztofa, czyżby to z tęsknoty? Przecież obecny włodarz niczym się nie różni, więc o co kaman?

  Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *