Granica Kętrzyn bez zarządu

Granica Kętrzyn bez zarządu

Odwołaniem zarządu zakończyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze członków Kętrzyńskiego Klubu Sportowego Granica. Nie wybrano jednak nowego zarządu.

Zwołane w przyspieszonym trybie walne zebranie członków Granicy było pochodną ostatnich zawirowań wokół finansowania klubu z budżetu miasta. Głównym punktem spotkania było głosowanie nad odwołaniem członków zarządu, którzy w komplecie złożyli rezygnacje z dalszego pełnienia funkcji. Większością głosów – 9 za, 8 przeciw i 7 wstrzymujących od głosu, zarząd w składzie Jarosław Moczarski, Robert Reszka, Paweł Sucharzewski i Robert Majchrzak został odwołany. Wskutek braku chętnych nie powołano jednak nowego zarządu.

Zgodnie ze statutem KKS Granica, do czasu powołania nowego zarządu władze w klubie będzie sprawował ten odwołany podczas poniedziałkowego zebrania. Nowe władze poznamy najprawdopodobniej na kolejnym zebraniu, zwołanym w trybie nadzwyczajnym. Na środę zostało też umówione spotkanie odwołanych członków zarządu z burmistrzem Kętrzyna. Tematem rozmów ma być dalsze funkcjonowanie klubu. red

Zdjęcie: Poniedziałkowe zebranie odbyło się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Fot. Telewizja KTK

Podobne artykuły
10  
  • Taka tradycja
  • Dodano 18 stycznia 2021

  Dziwne,Dom Kultury teraz Klub Piłkarski zostal bez połowy dotacji jak zeszlym roku.Ja bym sie o nic nie martwil i planowalbym wydatki tak jak bylo do tej pory.Coś mi tu w tym rocznym planowaniem w tych sferach nie pasi,to trzeba iśc na spontan-tym się różnią te dziedziny życia
  w obecnej dobie. Panowie macie pół roku pełnej mobilizacji,niech to będzie czas (nadziei).

  Odpowiedz
  • Taka tradycja
  • Dodano 18 stycznia 2021

  Nie ma chętnych?24 członków i nie chetnych?A Brzęczek bez pracy.I transfer Milka niepewny.Orlen wchodzi do miasta a tu taka sytuacja.Taka tradycja,taka historia.24 obecnych członków.400 tysięcy peelenów z miasta,ponad 20 tysięcy mieszkańców którzy za ten klub skoczyliby w ogień.I nie ma chętnych.O rety !!Ło matko!!

  Odpowiedz
   • Kks
   • Dodano 18 stycznia 2021

   Maciuś wyluzuj

   Odpowiedz
   • Taka tradycja
   • Dodano 19 stycznia 2021

   Orlen to kurde wykupił sam plac po byłej już Cukrowni od komornika -czytałem.To o jakiej tu obcji
   wypowiadał się Pan burmistz w prasie,że biznes,że miasto sprzyja inwestorom,że trzeba dużo czasu-to już znam na pamięć.Jeżeli juz to wierzę bardziej Panu Hećmanowi,że to zasługa Pana Lotka,który nakłonił Orlen skoro inni nie chcieli widzieć szansy w naszym regionie a mineło tyle czasu.
   Jak polityka Orlenu pójdzie śladem Philipsa to nie widzę widoków na sponsoring „Granicy”,jedyna nadzieja w Panu Lotku i to jego trzeba prosić na Walne Zebranie aby przez niego miasto komunikowało się z Orlenem jaką widzi dla siebie reklamę z „Granicą” Kropka

   Odpowiedz
   • granica
   • Dodano 24 stycznia 2021

   muw za sie, ten klub jest h….. wart

   Odpowiedz
    • Taka tradycja
    • Dodano 25 stycznia 2021

    Za siebie nie muszę,tak samo jak nie mam talentu do muzyki ani do kiwki na boisku, ale to nie znaczy,że nie mogę oklaskiwać wykonawców spektakli atystyczno-sportowych. Komuś mogą nie pasować barwy klubu,ale skoro piszesz się: „granica” to twój gniew jest inspirujący ale czy każdy to zrozumie ?

    Odpowiedz
  • Kibic
  • Dodano 19 stycznia 2021

  W każdej działalności krytyka jest wskazana,aby była rzeczową i konstruktywna.
  Natomiast próby dyskrdytowania tej czy innej pracy społecznej to już jest obrzydliwe.
  Co się okazuje,że nie ma chętnych do pracy na rzecz KKS „Granica,a rzucajacych kolumnie wręcz oskarżenia wielu.

  Odpowiedz
   • Taka tradycja
   • Dodano 19 stycznia 2021

   Mamy młodego vice burmistrza i jego przyjaciół to oni skoro wprowadzili się do Kętrzyna na zaproszenie Pana Niedziółki powinni w takim trudnym okresie przejściowym dla „Granicy” podnieść rękawicę i nieść oświaty kaganek.Mają przecież ogromne wpływy na zewnątrz jak oznajmił to nam Pan Wróbel.

   Odpowiedz
 1. Rzeczywiście to do roboty pokazać co potrafimy ,ale już społecznie.

  Odpowiedz
  • Taka tradycja
  • Dodano 19 stycznia 2021

  Sprzedać korty ziemne,to jest szansa na sponsorowanie „Granicy” a korty niech nowy właściciel prowadzi z korzyścią dla nas wszystkich.Wiem,że to jest nie realne ale pomarzyć można.To co
  Pan Hećman wymyślił z kortami to chyba jednak nie spełniło się.Sam namiot do gry w zimie to totalna pomyłka w naszym klimacie,żeby go ogrzać,potem walczyc z kondenowaną wodą,która kapie na kort.Kiedyś któraś z gazet pisała o tym.

  Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *