Zamknij

Grała IV liga - dwie wygrane i porażka

12:20, 04.09.2016
Skomentuj

Dwie wygrane i porażka to dorobek naszych drużyn w meczach 5. kolejki rozgrywek IV ligi. Reprezentanci naszego powiatu grali swoje mecze w sobotę, na boiskach rywali.

O najlepszy wynik pokusili się tym razem zawodnicy Orląt, którzy pokonali 2:0 Tęczę Biskupiec. Pierwszą bramkę dla gości zdobył już w 10. minucie gry Daniel Wójcik. Rezultat ustalił natomiast Mateusz Zaleśkiewicz, który tuż przed końcem spotkania wykorzystał rzut karny.

Trzy punkty padły też łupem MKS-u Korsze, który pokonał Warmiaka Łukta 2:1. Wszystkie bramki padły w tym meczu po przerwie. Pierwszy, kilka minut po wznowieniu gry, do bramki gospodarzy trafił Piotr Kozłowski. Kwadrans przed zakończeniem meczu było już 1:1, ale gol zdobyty przez Konrada Szerszenia 6 minut później, pozwolił na "przywiezienie" do Korsz zwycięstwa.

Jedyną przegraną wśród naszych czwartoligowców okazała się Granica. Kętrzynianie ulegli 0:1 Zatoce Braniewo.

Po meczach 5. kolejki nasze drużyny zajmują w tabeli miejsca 10-12. Najwyżej, z dorobkiem 7. punktów, plasuje się Granica, a tuż za nią MKS Korsze i Orlęta-Rema Reszel, które wywalczyły dotychczas po 6 punktów.

Kolejne mecze sezonu 2016-2017 nasze zespoły rozegrają już w najbliższą środę. MKS zmierzy się z Omulwią Wielbark, Granica z Warmiakiem Łukta, a Orlęta z Zatoką Braniewo. Tym razem to nasi wystąpią w roli gospodarzy, a mecze rozpoczną się o godzinie 17.

rm

Sobota, 3 września 2016, 5 kolejka IV ligi

Tęcza Biskupiec - Orlęta-Rema Reszel 0:2, Zatoka Braniewo - Granica Kętrzyn 1:0, Warmiak Łukta - MKS Korsze 1:2