Gospodynie z Pręgowa nagrodzone za swój film

Gospodynie z Pręgowa nagrodzone za swój film

W przedostatnim dniu ubiegłego roku, w siedzibie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Kętrzynie, doszło do uroczystego wręczenia nagrody za udział konkursie „Koło ARiMR – w sercu wsi”. Nagrodę otrzymało Koło Gospodyń Wiejskich w Pręgowie.

Konkurs został zorganizowany przez Warmińsko-Mazurski Oddział Regionalny ARiMR w Olsztynie. Patronat nad konkursem objął Tomasz Nowakowski, prezes Agencji. Celem konkursu było spopularyzowanie aktywnej działalności kół gospodyń wiejskich na rzecz lokalnych społeczności, a polegał on na nakręceniu krótkiego filmu, obrazującego sposoby wykorzystania przez koła pomocy finansowej otrzymanej z ARiMR.

– Nakręcony film ukazywał nasze dotychczasowe działania, tj. organizację Dnia Dziecka, Balu Karnawałowego, Niedzielne gotowanie nad jeziorem Mój i inne. Za tę działalność na rzecz lokalnej społeczności zostaliśmy wyróżnieni i otrzymaliśmy nagrodę rzeczową w postaci sprzętu do karaoke – relacjonują nagrodzeni.

Nagrodę wręczył Bogdan Moroz, zastępca dyrektora W-MOR ARiMR wraz z Tomaszem Komorowskim, kierownikiem Biura Powiatowego ARiMR i Pawłem Bobrowskim, wójtem gminy Kętrzyn. red

Fot. Gmina Kętrzyn

Podobne artykuły
1
    • marnotrawienie forsy
    • Dodano 4 stycznia 2021

    na takie pierdoły

    Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *