FOCUSme, czyli zdrowe podejście do siebie i życia

FOCUSme, czyli zdrowe podejście do siebie i życia

– Każda kobieta jest inna, dlatego najpierw przeprowadzam wywiad, a potem „projektuję” zabiegi tak, aby sprostać jej oczekiwaniom – mówi Paulina Sobczyk, właścicielka salonu FOCUSme.

 

Skąd wziął się u Pani pomysł na salon kosmetyczny?

Z wykształcenia jestem kosmetyczką. Studiowałam na wydziale Zdrowia Publicznego kierunek Odnowa biologiczna z kosmetologią w Olsztyńskie Szkole Wyższej im. Józefa Rusieckiego w Olsztynie. Przez kilka lat pracowałam w dużej firmie korporacyjnej. Po urodzeniu dziecka, chciałam wrócić do pracy na swoich warunkach. Jak to zwykle w życiu bywa przypadek sprawił, że otworzyłam salon FOCUSme, o którym marzyłam już od dłuższego czasu.

Co wyróżnia salon FOCUSme?

Nazwa FOCUSme oznacza skoncentrowanie na sobie, na swoim pozytywnym JA i dla mnie oznacza indywidualne podejście do każdego klienta. Do mojego salonu przychodzą kobiety, które nie tylko chcą poprawić jakość skóry (bo to jest gwarantowane) ale przede wszystkim chcą zapoczątkować pozytywną zmianę w swoim życiu. Bo jeśli dodatkowo wdrożymy chociażby regularne picie wody niegazowanej, czego do tej pory nie robiliśmy – to są realne korzyści dla naszego organizmu, udowodnione przecież naukowo.

W swoim gabinecie proponuję zdrowe podejście do SIEBIE i do ŻYCIA. Wszystkie metody zabiegowe jakie posiadam są zupełnie bezinwazyjne, naturalne – przeznaczone zarówno dla kobiet i mężczyzn. FOCUSme jest salonem kameralnym, klient w nim ma się poczuć jak w domu, a efekty zabiegów powinien zobaczyć już w trakcie zabiegu.

Jakich efektów możemy się spodziewać po zabiegach w Pani salonie?

W ofercie posiadam zarówno zabiegi na twarz jak i na ciało. Każda kobieta jest inna, dlatego najpierw przeprowadzam wywiad, a potem „projektuję” zabiegi tak, aby sprostać jej oczekiwaniom. FOCUS rf talus to urządzenie wielokrotnie nagradzane w dziedzinie bezinwazyjnego liftingu skóry, które potrafi odmłodzić skórę o wiele lat. Dzięki niemu oraz innym sprzętom typu FOCUSlipo, jestem w stanie wymodelować sylwetkę czy pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej na brzuchu. Jest to z pewnością alternatywa dla bolących zabiegów medycyny estetycznej, dająca dużo szybsze i głębsze rezultaty. Nie bez powodu daję GWARANCJĘ efektu na wykonane zabiegi.

Do tej pory urządzenia takiej generacji były dostępne tylko w większych miastach. Wierzę, że moje klientki zasługują na najlepsze metody regeneracji skóry, dlatego zapraszam mieszkanki Kętrzyna i okolic do FOCUSme!

Podobne artykuły
1
    • zbyszek
    • Dodano 24 lutego 2020

    Te ładne Panie chcą coś jeszcze osiągnąć więcej w swojej urodie trochę to za wiele wymagać od życia.Gorsza sprawa kiedy rzuci sie jakaś choroba i tym ludziom trzeba pomóc w pierwszej kolejności.Wiem jakie terminy na ubezpieczenie zdrowotne są wyznaczane pacjętom na wszelkie masaże i zabiegi takie jak np tu na tym zdjęciu na twarzy.

    Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *