Dziewczęta z Wilkowa raz lepsze, raz gorsze

Dziewczęta z Wilkowa raz lepsze, raz gorsze

Trzy drużyny wzięły udział w turnieju, który odbył się 1 czerwca w Wilkowie. Zawody miały charakter towarzyski, a drużyna zajęła w nich drugie miejsce.

 

W turnieju zagrały drużyny młodziczek (rocznik 2004 i młodsze) z Mrągowa, Dobrego Miasta i Wilkowa. Rozgrywki przeprowadzono systemem gry „każdy z każdym”.

– W pierwszym meczu zmierzyły się drużyny przyjezdne: Omega Mrągowo i MKS Dobre Miasto. Trafiły na siebie dwa równorzędne drużyny i każdy set to zwycięstwo innej z nich. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem zespołu z Mrągowa 3:2 – relacjonuje Edward Szudzich, trener siatkarek w Wilkowa i organizator turnieju. – Drugi mecz to pojedynek Wilczka z drużyną z Dobrego Miasta, który również tak jak pierwszy mecz, miał zwroty na prowadzeniu. Ostatecznie zakończył się zwycięstwem gospodyń 3:2. W ostatnim meczu zmierzyły się zespoły z Mrągowa i Wilkowa. Po pierwszym, bardzo wyrównanym secie, nasz zespół przegrał 26:28 i w następnych setach już się nie odbudował. Cały mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem 3:0 dla zespołu Mrągowa – dodaje Edward Szudzich. red

 

Ostateczna kolejność: 1. Omega Mrągowo, 2. Wilczek Wilkowo, 3. MKS Dobre Miasto.

Skład Wilczka Wilkowo: Aleksandra Karnicka – kapitan, Kinga Golińska, Oliwia Kuberska, Amelia Masna, Katarzyna Olszewska, Aleksandra Rutkowska, Aleksandra Siewruk, Magdalena Zalewska, Wiktoria Zalewska, Michalina Zapolska, Karolina Żyźniewska.

 

Fot. Organizatorzy turnieju

 

Podobne artykuły
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *