Dwie ulice w Reszlu zostaną przebudowane

Dwie ulice w Reszlu zostaną przebudowane

Michał Kochanowski, starosta kętrzyński oraz Andrzej Lewandowski, wicestarosta, uczestniczyli w sesji Rady Miejskiej w Reszlu. Powiatowi włodarze przekazali samorządowcom z Reszla bardzo dobre informacje.

Wizyta starosty i wicestarosty byłą spowodowana tym, że na stronie internetowej Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego opublikowano aktualizację listy Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Znalazło się na niej zadanie inwestycyjne pod nazwą „Przebudowa dróg powiatowych nr 3929N ul. Zientary-Malewskiej i nr 3900N ul. Gałczyńskiego w Reszlu”, na które zostało przyznane dofinansowanie w kwocie 777 600 złotych.

– Fundamentem współpracy jest zrozumienie i dyskusja. Dlatego systematycznie spotykam się z organami samorządowymi gmin powiatu kętrzyńskiego. Dziękuję Beacie Subocz, przewodniczącej Rady Miejskiej w Reszlu oraz Markowi Janiszewskiemu, burmistrzowi Reszla, za umożliwienie wystąpienia podczas obrad. Rozmawialiśmy o realizowanych oraz planowanych przedsięwzięciach w gminie Reszel – podsumowuje Michał Kochanowski, dodając, że wkrótce dowiemy się o kolejnych, pozytywnych informacjach. rm

Na zdjęciu głównym ul. Zientary-Malewskiej w Reszlu. Fot. Facebook.com

Podobne artykuły
3  
  • Brico
  • Dodano 1 lipca 2022

  Na zdjeciu jest ulica Galczynskiego, a nie Zientary- Malewskiej

  Odpowiedz
  • Dobry
  • Dodano 2 lipca 2022

  Ale wyczyn przyjechali powiedzieć to co przeczytali na stronie internetowej Urzędu Wojewódzkiego kpiny

  Odpowiedz
  • Jan
  • Dodano 2 lipca 2022

  To nic innego jak chwalmy pana bo jest Wielki, a sam przecież nic nie wniósł ale vicek jest z Reszla. Równie dobrze wlodarze miasta przeczytaliby to na sesji.

  Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *