Do biblioteki w Barcianach trafi nowy sprzęt komputerowy

Do biblioteki w Barcianach trafi nowy sprzęt komputerowy

Już niebawem w Bibliotece Gminnej w Barcianach pojawi się nowy sprzęt komputerowy. To efekt wniosku, który pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury złożyli do Instytutu Książki.

W związku z pozytywnym rozpatrzeniem wniosku, barciańska biblioteka publiczna wzbogaci się o sprzęt komputerowy wartości 25 180 złotych. Środki pochodzą z programu „Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2020”.

– Przepełnia nas ogromna radość – komentują efekt swojej pracy pracownicy GOK Barciany.

Celem programu „Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2020” jest zapewnienie zrównoważonego dostępu do technologii teleinformatycznych i wyrównanie szans mieszkańców miejscowości w gminach o najniższych dochodach podatkowych na jednego mieszkańca poprzez wyposażenie bibliotek w tych gminach w nowoczesny sprzęt komputerowy. To już siódma edycja programu. Poprzednie zrealizowano w latach 2012, 2013, 2015, 2016, 2017 oraz 2019. Do tegorocznej edycji złożono łącznie 652 wnioski. red

Zdjęcie: Już niebawem w Bibliotece Gminnej w Barcianach pojawi się nowy sprzęt komputerowy. Fot. gok.barciany.pl

Podobne artykuły
1
    • Oj,oj,oj ...
    • Dodano 14 września 2020

    Soryy,jak dla mnie to nauka języków obcych jest podstawą na dalszej drodze życia to jasne jak słonce na niebie i tak trzeba uczyć gdzie w innych krajach ludzie znają po 5 języków,ale do tego trzeba zaangazować pedagogów w szkołach a nie komputery.

    Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *