Disco Polo Party Show – już w najbliższą sobotę!

Disco Polo Party Show – już w najbliższą sobotę!

Freaky Boys, Next oraz Golden Boys wystąpią w na scenie kętrzyńskiego amfiteatru. Wszystko za sprawą Disco Polo Party Show, które odbędzie się w najbliższą sobotę.

 

Zespół Golden Boys powstał w 1996 z inicjatywy Marcina Sobczaka i Tomasza Stepnowskiego w Żabinach koło Działdowa. Obecny skład zespołu to Marcin, Adam i Karol. Grają muzykę z nurtu disco-polo, dance, lecz i inne gatunki muzyczne nie są im obce. Występowali na wspólnej scenie z takimi gwiazdami jak: MIG, Boys, Weekend, Mega Dance i Focus. Ich obecność to gwarancja
dobrej i udanej zabawy przy znakomitych aranżach najpopularniejszych utworów disco-polo i dance.
Next to projekt muzyczny, który powstał na początku roku 2012. Głównym celem było stworzenie muzyki tanecznej i wpadającej w ucho. Pomysłodawcą i wokalistą jest Aureliusz Stachowiak. Jego przygoda z muzyką rozpoczęła się  w dzieciństwie. Uczęszczał do szkoły muzycznej w klasie akordeonu. W roku 1996 wraz z bratem założył zespół muzyczny i na co dzień, jak większość zespołów, zajmują się oprawą muzyczną imprez rodzinnych, wesel, zabaw tanecznych itp. Next to utwory zaaranżowane przez najlepszych producentów w gatunku muzyki disco polo i dance, nowa jakość i pomysł na dalszą przygodę z muzyką. Skład zespołu to wokalista, a zarazem lider – Aureliusz oraz dwie urocze tancerki – Ania i Amanda. Największe hity zespołu to: „Przebaluję całą noc”, „I ty i ja”, „Kochałem tylko ją”. W tej chwili zespół koncertuje w całym kraju.
Freaky Boys to grupa znana doskonale fanom muzyki disco-polo z takich piosenek, jak: „Moje Serce Bije Bum Bum”, „Do Białego Rana” czy „Chciałbym się zakochać w Tobie”. Freaky Boys, jak sama nazwa wskazuje, to kooperacja dwóch zwariowanych mężczyzn. Pierwszym z nich jest Mariusz Majewski. Jego pseudonim artystyczny to MaYOman. Już na początku swojej kariery współpracował z wielkimi polskimi zespołami. W roku 1990 z zespołem Reds, w latach od 1990 do 1992 z zespołem Kult i z zespołem De Mono w latach 1992-93. 23 lata temu podjął decyzję o wyemigrowaniu do  Stanów Zjednoczonych. Wyjazd ten był kluczowy dla MaYOman’a, ponieważ to właśnie dzięki niemu artysta poznał i zainteresował się muzyką klubową. Był to punkt zwrotny w jego karierze i to właśnie od tego momentu porzucił zawód muzyka i zmienił się w DJ’a. Obecnie jest także członkiem Power 5, gdzie gra razem z DJ’em Bogdanem Fabiańskim i DJ’em Pawłem Bobrowskim. Drugim członkiem zespołu Freaky Boys jest wokalista Krystian Nowak. Przykuwa uwagę nie tylko swoim głosem, ale również świetnym wyglądem i doskonałymi ruchami scenicznymi. Freaky Boys określa swoją muzykę jako dance, house i club. Rzeczywiście ciężko jest
siedzieć w miejscu, kiedy Freaky Boys wchodzi na scenę.

Disco Polo Party Show rozpocznie się o godzinie 18. Imprezę poprowadzi Maciej Smoliński, znany prezenter telewizji Polo TV. Wstęp wolny.

red

 

Zdjęcie: Next. Fot. disco-polo.info

Podobne artykuły
2Komentarz
  • xyz
  • Dodano 5 sierpnia 2016

  Antykultura

  Odpowiedz
  • Przeczytane
  • Dodano 5 sierpnia 2016

  …Jan Załuska zorganizował spotkanie z Krzysztofem Hećmanem, burmistrzem Kętrzyna….Do obiadu podano chyba za dużo wódki. Załuska i Hećman roztrząsają pytanie, czy bohater narodowy L.W. nie był agentem SB. Przy szóstym kieliszku nabierają animuszu i wyrzucają z siebie pytanie, które męczy ich od dawna: czy możliwe, że Angela Merkel była agentką Stasi, podobnie jak Władimir Putin, szefem komórki KGB w Dreźnie za czasów NRD. …Janowi Załusce także wytykano współpracę z komunistycznym wywiadem wojskowym, choć nie tak łatwo zweryfikować powyższe zarzuty. ….
  Całość na stronie http://poznajpolske.onet.pl/warminsko-mazurskie/jaka-jest-przyszlosc-wilczego-szanca-w-gierlozy/7hzhx

  Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *