Czerwcowy weekend pełen smaków!

Czerwcowy weekend pełen smaków!

Na zewnątrz coraz cieplej, pogoda zachęca do aktywności, a co na świeżym powietrzu robi się najlepiej? Próbuje nowych smaków! Już 22 i 23 czerwca szykuje się porządna wyżerka! To Festiwal Smaków Food Trucków w Kętrzynie.

 

Latem zdecydowanie więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, spacerujemy, bawimy się z dziećmi w parku. W piękny czerwcowy weekend, mieszkańcy Kętrzyna będą mieli okazję spędzić miło czas pod chmurką, zjeść coś dobrego, pobawić się i zrelaksować z rodziną oraz znajomymi. Wszystko w ramach Festiwalu Smaków Food Trucków, który po raz pierwszy zagości w Kętrzynie.

Przez dwa dni Plac Piłsudskiego zamieni się w arenę najlepszych smaków z całego świata. Pojawią się znane i lubiane food trucki, które zaserwują zarówno klasykę street foodu: burgery, frytki i zapiekanki, jak i bardziej oryginalne dania europejskiej i światowej kuchni.

– Festiwal Smaków Food Trucków to nie tylko jedzenie. W ramach festiwalu przygotowaliśmy specjalną strefę zabaw dla dzieci i nawet strefę chill-outu, gdzie przy spokojnej muzyce będzie można oddać się beztroskiemu nicnierobieniu. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w zawodach kulinarnych oraz pasjonującej grze terenowej. Podczas imprezy głosami odwiedzających wybierzemy także najsmaczniejszego food trucka – przybliżają wydarzenie jego organizatorzy. – Zapraszamy na I Festiwal Smaków Food Trucków w Kętrzynie. Będziemy 22 i 23 czerwca. W sobotę od 12:00 do 21:00, a  w niedzielę od 12:00 do 20:00. Wstęp bezpłatny.

Partnerami I Festiwalu Smaków Food Trucków w Kętrzynie są Miasto Kętrzyn i Browar Amber.

Głodni informacji? Zapraszamy na stronę wydarzenia.

 

Podobne artykuły
1
    • mister
    • Dodano 6 czerwca 2019

    Pan Burmistrz i jego ekipa rodem z Gizycka juz kolejny raz pokazuje gdzie ma Ketrzynian.Podatki z tej pseudo imprezy wpadna do miast sasiednich.Nasi restauratorzy to dla nich gorszy sort.

    Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *