Co robić zimą na Mazurach? Kilka ciekawych pomysłów znajdziecie w najnowszym odcinku Mazuroznawców

Co robić zimą na Mazurach? Kilka ciekawych pomysłów znajdziecie w najnowszym odcinku Mazuroznawców

Po dłuższej przerwie Robert Reszka wybrał się z kamerą w poszukiwaniu zimowych zajęć na Mazurach. Co znalazł i jak zakończyła się jego podróż, dowiecie się z najnowszego odcinka „Mazuroznawców”. Portal pokochajmazury.com.pl zaprasza i na Mazury, i do oglądania materiału filmowego:

Podobne artykuły
2Komentarz
  • Shanta
  • Dodano 26 lutego 2018

  Po sobotnich opadach śniegu w Giżycku, gdzie odbyła się tylko uroczystość otwarcia bojerowych Mistrzostw Świata, zawody niestety (dla nas) przeniesiono na jezioro Wielimie koło Szczecinka. Początkowo mistrzostwa świata bojerów klasy DN miały być rozegrane w Estonii, ale lód na zatoce Orjaku był także przykryty śniegiem, na którym trudno byłoby bojerowcom „latać”. Stąd decyzja, aby zawody przenieść najpierw do Giżycka na jezioro Niegocin, a w ostatniej chwili na Wielimie koło Szczecinka. To tam od niedzieli (25 lutego) zmagania światowej czołówki.

  Odpowiedz
  • Lonia
  • Dodano 26 lutego 2018

  Tydzień temu warunki były wyśmienite odbył y się tam Mistrzostwa Polski ale tu ważniejsze było kolejne Michałkowanie ku radosci redakcji. Otwarcie parasola jak zacznie padać też zobaczymy?

  Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *