Chwile grozy w Kętrzynie. Mężczyzna wszedł na dach i chciał z niego skoczyć…

Chwile grozy w Kętrzynie. Mężczyzna wszedł na dach i chciał z niego skoczyć…

Chwile grozy przeżyli mieszkańcy oraz przechodnie na ulicy Obrońców Westerplatte w Kętrzynie. Na dachu jednego z budynków stanął mężczyzna, twierdząc, że chce popełnić samobójstwo.

 

Do zdarzenia doszło w piątek, 3 sierpnia, około godziny dwudziestej. 35-letni mężczyzna wszedł na dach czteropiętrowego budynku mieszkalnego i zagroził, że z niego skoczy. Na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe: strażacy, ratownicy medyczni i policjanci. Na szczęście do tragedii nie doszło. Dzięki profesjonalnemu zachowaniu policjantów 35-latek dał się przekonać do zejścia z dachu. Teraz wyjaśniane są przyczyny zachowania desperata.

rm

Fot. Robert Majchrzak

Podobne artykuły
2Komentarz
  • za mało sie dopalił
  • Dodano 15 sierpnia 2018

  to zszedł ,a mógł skoczyc na główke

  Odpowiedz
  • Kętrzynianka
  • Dodano 19 września 2018

  Będę głosować na pana Ryszarda Niedziółkę, ponieważ reprezentuje te wartości, które są dla mnie najważniejsze: uczciwość, transprentność, dobro naszego miasta i jego mieszkańców. Tych wartości brak akurat naszemu obecnemu burmistrzowi, któremu zależy na promicji własnej osoby, a nie rozwoju naszego Kętrzyna. Zadam tylko jedno pytanie: ile nowych zakładów pracy powstało podczas kadencji burmistrza Hećmana? A ile zostało zamkniętych lub zlikwidowancych…Czy place rozrywki i remontowane stadiony przyczynią się do tego, aby młodzi ludzie mieli miejsca pracy?

  Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *