Budując przydomową oczyszczalnię można zyskać 5 tys. złotych

Budując przydomową oczyszczalnię można zyskać 5 tys. złotych

Wójt gminy Barciany ogłosiła nabór wniosków o udzielenie dotacji na dofinansowanie budowy przydomowych oczyszczalni ścieków. Pozyskać można do pięciu tysięcy złotych dotacji.

Jak czytamy w ogłoszeniu podpisanym przez Martę Kamińską, dotacja może być przyznana na inwestycje realizowane na terenie gminy Barciany. O dofinansowanie mogą starać się osoby posiadające tytuł prawny do nieruchomości, na której planowana jest budowa oczyszczalni.

Kolejnym warunkiem jest termin realizacji inwestycji. Musi to nastąpić do końca sierpnia. Pieniądze, o które można się starać, to połowa kosztów zakupu lub zakupu z montażem przydomowej oczyszczalni ścieków, jednak nie więcej niż 5 tysięcy złotych.

Wnioski o dotacje można składać do końca marca w sekretariacie Urzędu Gminy Barciany. red

Fot. Archiwum

Podobne artykuły
2  
  • Zbyszek
  • Dodano 4 marca 2021

  Może idąc tym tematem to Straż Graniczna powinna pomysleć o budowie bunkra w którym
  można wykonywać szkolenia z przewidzianymi wybuchami dla urealnienia sytuacji do których te efektu są przewidziane.Samemu niech Panowie nie wchodzą do tych pomieszczeń bo to groziłoby utratą słuchu na starość.

  Odpowiedz
  • Grześ
  • Dodano 4 marca 2021

  Proszę sprawdzić ile kosztowała oczyszczalnia przed PiSowskim dofinansowywaniem a ile kosztuje teraz. Tak samo jest z fotowoltaiką przed programem MOJ PRAD przecietna 5-7 kWp elektownia byla o 5tys tansza. To samo zjawisko spotkalo CZYSTE POWIETRZE piece spełniające warunki programu podobały o 3-5 tys. A każdy program ma swoje warunki zeby kase dostać musisz konkretne rzeczy kupić i kto inny korzysta z dofinansowania. Wybierajmy z głową 😉

  Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *