Aktualna prognoza pogody – Gdańsk

Aktualna prognoza pogody – Gdańsk

Portal Meteoprog prezentuje najbardziej aktualne dane pogodowe. Mieszkańcy i odwiedzający Polskę mogą znaleźć szczegółowe informacje o temperaturze powietrza w dzień iw nocy, dowiedzieć się o prawdopodobieństwie opadów i nie tylko.

Pogoda dzienna, tygodniowa i miesięczna jest dostępna dla mieszkańców Gdańska na podstawie zapytania prognoza pogody Gdańsk. To tutaj znajdują się najdokładniejsze informacje z prognostów Meteoprog na grudzień. Mieszkańcy Warszawy, Katowic i innych polskich miast mogą na żądanie zapoznać się z prognozą.

Gdańsk to duże miasto portowe położone w północnej Polsce, charakteryzujące się wilgotnym klimatem morskim i dość łagodnymi zimami. Rzadko zdarzają się tu opady śniegu, zimą znacznie częściej na ulicach widać deszcz. Informacja o prognozie pogody w Gdańsku podpowie, czy warto wziąć parasol w podróż. Pomimo tego, że temperatura rzadko spada poniżej zera, na zewnątrz może być dość chłodno z powodu morskiej bryzy.

Jaka jest pogoda na dziś w Łodzi?

Mieszkańcy jednego z największych polskich miast Łodzi, a także przyjezdni turyści będą mogli codziennie zapoznać się z aktualnymi warunkami pogodowymi — najistotniejsze informacje pojawiają się na portalu — pogoda na dziś Łódź.

W ogóle, w Łodzi, który znajduje się w samym centrum kraju, zimą jest przeważnie chłodna, temperatura powietrza w ciągu dnia wynosi średnio +1 °C, rzadko występuje śnieg. Warto zauważyć, że regiony centralne są zawsze nieco cieplejsze i suchsze niż północ lub zachód. Ze wszystkimi szczegółami na temat pogody na dziś w Łodzi dowiecie się na Meteoprog.

Szczegółowa prognoza pogody na Meteoprog

Portal zawiera dane o wszystkich polskich miastach. Dzięki temu mieszkańcy stolicy mają okazję zapoznać się z aktualną prognoza pogody na meteoprog.pl. Wystarczy wpisać nazwę swojego miasta w pasku wyszukiwania.

Jeśli chodzi o grudniową pogodę, to w najpopularniejszym mieście w Polsce —  Warszawie, tu wyróżnia się następującymi cechami:

 • średnia dzienna temperatura — + 2,9 °C;
 • średnia temperatura nocna — +1,1 °C;
 • opady — 39,9 mm;
 • przeważają dni pochmurne (około 58% czasu całego miesiąca).

Portal Meteoprog codziennie aktualizuje prognozy pogody. Strony internetowe z prognozami pogody stały się ważnymi pomocnikami dla współczesnych ludzi. Dzięki opublikowanym informacjom unikniesz wielu nieprzyjemnych sytuacji i zaplanujesz swój dzień zgodnie z kaprysami natury.

Artykuł sponsorowany

Podobne artykuły
1
  • Morsy to wariaty
  • Dodano 13 stycznia 2021

  i debile w zimę się kąpią bo mózgi puste i zamarzły

  Odpowiedz
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *